Vyjmenované příběhy

Vyjmenované příběhy - Monika Kudelová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Kudelová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyjmenované příběhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vyjmenované příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Kudelová. Číst Vyjmenované příběhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyjmenované příběhy otevírají dětem kouzelný svět plný skřítků a dalších lesních bytostí. Na čtenáře čeká skřítek Hvízdálek se svou zálibou ke všem dobrotám z javoru babyka, Poddubáček se svou schopností splynout s okolím, myška organizátorka, napravený pyšný netopýr, sýček Oskar, vydra, jazykozpytec z Ruzyně, a to nejsou všichni. Společně čtenáře provedou světem vyjmenovaných slov, která jsou v textu vyznačena tak, aby si jich čtenář povšiml a rovněž pochopil jejich význam. To vše pak příznivě působí na jejich zapamatování. Vyjmenovaná slova pak již nejsou strašákem, ale příjemnou vzpomínkou na veselé i napínavé příběhy spisovatelky Moniky Kudelové.


...ané příběhy otevírají dětem kouzelný svět plný skřítků a dalších lesních bytostí ... Vyjmenované příběhy - Kudelová Monika, Sýkorová Blechová ... ... . Na čtenáře čeká skřítek Hvízdálek se svou zálibou ke všem dobrotám z javoru babyka, Poddubáček se svou schopností splynout s okolím, myška organizátorka, napravený pyšný netopýr, sýček Oskar, vydra, jazykozpytec z Ruzyně, a to nejsou všichni. Vyjmenované příběhy otevírají dětem kouzelný svět plný skřítků a dalších lesních bytostí. Na čtenáře čeká skřítek Hvízdálek se svou zálibou ke všem dobrotám z javoru babyka, ... Vyjmenované příběhy :: ZŠ Labyrint ... . Na čtenáře čeká skřítek Hvízdálek se svou zálibou ke všem dobrotám z javoru babyka, Poddubáček se svou schopností splynout s okolím, myška organizátorka, napravený pyšný netopýr, sýček Oskar, vydra, jazykozpytec z Ruzyně, a to nejsou všichni. Příběhy na vyjmenovaná slova po b. Fotky; O albu; Fotodárky 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Vytvořte z alba : Fotoknihu Pexeso Kalendář Fotky Odstranění fotek a videí z al...SOUVISEJÍCÍ KNIHY