Dcera nebes

Dcera nebes - Kristýna Pacovská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kristýna Pacovská
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dcera nebes.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dcera nebes ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristýna Pacovská. Číst Dcera nebes Online je nyní tak snadné!

POPIS


Riley Jordanová, dítě vychovávané ulicí, je svéhlavá lehce praštěná a umíněná teenagerka, která má na celém světě jediného přítele a tím je přes dvě stě let starý duch. Ve snaze pomoci mu na onen svět se uprostřed noci společně vydají na staré sídlo, kde chtějí pátrat po stopách Christianovi minulosti. Jejich plány jim však zhatí odporná nelidská zrůda a novodobý samuraj, kteří svedou krvavou bitvu přímo před paralyzovanou Riley. Ta se v domnění, že už jí zbývá jen několik málo vteřin, pomalu loučí se životem. Ten s ní má však ještě velké plány a tak se Riley ocitá ve zcela novém a doposud neznámém světě, kde ji čeká cesta plná překážek, tvrdých ran, ale i malých vítězství, která ji nakonec dovedou k tomu, co celý život hledá.


...tasy/ Romance/ Dobrodružné - KasandraMcB - Dcera Nebes from the story Recenze wattpadských příběhů by Antilia (Karina) with 534 reads ... Má kniha.cz - Prague, Czech Republic | Facebook ... . názory, nevyžáda... Dcera nebes 99,-Ihned ke čtení Koupit Riley Jordanová, dítě vychovávané ulicí, je svéhlavá lehce praštěná a umíněná teenagerka, která má na celém světě jediného přítele, a tím je přes dvě stě let starý duch. Dcera nebes. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hod ... Fantasy/ Romance/ Dobrodružné - KasandraMcB - Dcera Nebes ... . Dcera nebes. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY