Móda a duše aneb klíč k sobě

Móda a duše aneb klíč k sobě - Táňa Havlíčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Táňa Havlíčková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Móda a duše aneb klíč k sobě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Móda a duše aneb klíč k sobě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Táňa Havlíčková. Číst Móda a duše aneb klíč k sobě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha jenapsána nekonvenční módní návrhářkou a designérkou, která ladí oblečení k duši člověka, aby se konečně cítil ve své kůži. Autorka je objevitelem metody Stylový klíč, který pomáhá ženám odemknout jejich pravé já, pochopit vlastní styl i to, jak se správně obléci od hlavy až k patě. Kniha naučírozumět neverbálním signálům oblečení pomocí osmi stylových profilů. A díky ní, budete kupovat už jen to, co vám sluší a v čem se cítíte skvěle. Přes oblečení pochopíte své blízké, zharmonizujete své vztahy a díky vědomému oblékání se vám otevře hlubší smysl vašeho života.


... duše aneb klíč k sobě. Naučte se rozumět neverbálním signálům vašeho oblečení pomocí osmi stylových profilů a budete kupovat už jen to, co vám sluší a v čem se cítíte skvěle ... Recenze Móda a duše aneb klíč k sobě - Táňa Havlíčková ... ... . Přes oblečení pochopíte své blízké, zharmonizujete své vztahy a díky vědomému oblékání se vám otevře hlubší smysl vašeho ... Móda a duše aneb klíč k sobě. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Móda a duše aneb klíč k sobě / Najlacnejšie knihy ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Móda a duše, aneb, Klíč k sobě ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY