Jak jsem se zmýlil v Miloši Zemanovi

Jak jsem se zmýlil v Miloši Zemanovi - Martin Komárek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Komárek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem se zmýlil v Miloši Zemanovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak jsem se zmýlil v Miloši Zemanovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Komárek. Číst Jak jsem se zmýlil v Miloši Zemanovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha jedné z nejvýraznějších novinářských osobností je zasvěcenou psychologickou studií prezidenta této země, který má navíc reálné šance obhájit svůj mandát pro další funkční období. Je to svým způsobem průvodce po tajemných záhybech duše velmi kontroverzního muže, který rozdělil národ na ty, kteří ho bezmezně milují nebo naopak stejně úporně nenávidí. Věrohodnost této monografie je podpořena faktem, že Martin Komárek znal a zná Miloše Zemana lépe než kdokoliv jiný. Vždyť jeho otec, Valtr Komárek, patřil k Zemanovým nejbližším přátelům a spolupracovníkům. Kniha je napsaná s typickým komárkovským drajvem a smyslem pro ostré vidění reality. Publikace je doplněna bohatou fotopřílohou, která nám Miloše Zemana představuje v různých rolích a různých etapách jeho života.


...ak jsem se mýlil v Miloši Zemanovi Přidat komentář ... Kniha Jak jsem se zmýlil v Miloši Zemanovi | Moja-Kniha.sk ... . BabaJaga11. 23 19. dubna. Myslím, že čtenáře, kteří jsou velkými obdivovateli pana prezidenta Zemana, ale i ty, kteří jej bytostně nesnášejí, tato kniha zcela jistě naštve. ... Jak jsem se zmýlil v Miloši Zemanovi. 2. 10. 2013 13:41:31. V roce 2005 se stala bestsellerem roku kniha Miloše Zemana: Jak jsem se mýlil v politice. Prodalo se jich tehdy 135 tisíc. Uvítal jsem to jak ... Jak jsem se zmýlil v Miloši Zemanovi - Martin Komárek ... ... . Prodalo se jich tehdy 135 tisíc. Uvítal jsem to jako Kolíňák i jako knihkupec, který se v následujícím roce 2006 stal historicky prvním držitelem titulu Živnostník roku ... Hledáte Jak jsem se zmýlil v Miloši Zemanovi od Martin Komárek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Jak jsem s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY