Karty vědomé duše: kniha a 44 karet

Karty vědomé duše: kniha a 44 karet - Kim Dreyer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kim Dreyer
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Karty vědomé duše: kniha a 44 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Karty vědomé duše: kniha a 44 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kim Dreyer. Číst Karty vědomé duše: kniha a 44 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Karty vědomé duše oslavují přírodu a uctívají božské ženství ve všech jeho podobách: od anděla přes vílu, bohyni, dívku a matku až po stařenu. Jsou nástrojem, jehož prostřednictvím se duše, andělé a rádci budou moci dotknout vašeho srdce. Byly vytvořeny s úmyslem citlivě a láskyplně s vámi sdílet moudrost Vesmíru a rady v něm ukryté. Záměrem těchto karet je také probudit ve vás uvědomění sama sebe, abyste byli schopni vnímat, jakou nádhernou a jedinečnou lidskou bytostí jste.


...ědomé duše Autor: Dreyer, Kim Nakladatel: Synergie EAN: 9788073704704 ISBN: 978-80-7370-470-4 Originál: Conscious Spirit Oracle Překlad: Dvorská, Jana Popis: 1× kniha, 1× sada karet, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 6,3 × 9,2 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Karty vědomé duše - Kim Dreyer | Databáze knih ... . vydání) Kniha: Karty vědomé duše - kniha a 44 karet - Kim Dreyer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Karty vědomé duše - kniha + 64 karet, porovnání cen z i ... Recenze Karty vědomé duše - kniha + 64 karet - Heureka.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Karty vědomé duše - kniha + 64 karet, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Karty vědomé duše - kniha + 64 karet. Karty vědomé duše oslavují přírodu a uctívají božské ženství ve všech jeho podobách: od andě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY