Klinická dietologie a výživa: druhé rozšířené vydání

Klinická dietologie a výživa: druhé rozšířené vydání - Lukáš Zlatohlávek, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Zlatohlávek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Klinická dietologie a výživa: druhé rozšířené vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klinická dietologie a výživa: druhé rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Zlatohlávek,. Číst Klinická dietologie a výživa: druhé rozšířené vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knižní novinka představuje jednu z nejrozsáhlejších českých publikací o problematice výživy a dietologie. Kniha je jednak učebním textem pro studenty, a jednak nadstavbovým textem pro zájemce o problematiku výživy z řad zdravotnických odborníků (poradny, ambulantní zařízení, praktičtí lékaři a specialisté, zdravotníci nemocnic). Publikace zahrnuje problematiku dětí i dospělých, je rozdělena na část obecnou a speciální. Speciální část je věnována jednotlivým onemocněním, a to nejen z klinického pohledu, ale zaujímá i část genetickou a psychologickou problematiku výživy. Samostatná kapitola je věnována problematice enterální a parenterální výživy. Součástí knihy jsou také přehledné tabulky z několika důvěryhodných zdrojů.


...Á DIETOLOGIE A VÝŽIVA - druhé rozšířené vydání ... Význam konzumace luštěnin pro zdravou výživu | WorkMed ... . MUDr. Lukáš Zlatohlávek a kolektiv Kniha představuje jednu z nejrozsáhlejších českých publikací o problematice výživy a dietologie. ... Klinická onkologie je zajímavá, dynamicky se rozvíjející medicínská disciplína. ... Klinická dietologie a výživa: druhé rozšířené vydání. Lukáš Zlatohlávek, kol. Nakladatel: Current Media, s.r.o. 2019 ... Klinická dietologie a výživa druhé ro ... Knihy | Current Media s.r.o. ... .r.o. 2019 ... Klinická dietologie a výživa druhé rozšířené vydán ... KLINICKÁ DIETOLOGIE A VÝŽIVA - druhé rozšířené vydání ISBN: 978-80-88129-44-8 Autor: MUDr.Lukáš Zlatohlávek a kolektiv. Cílová skupina: odborná lékařská Rozsah stran: 520 stran Cena: 790,00 Kč S DPH Kniha představuje jednu z nejrozsáhlejších českých publikací o problem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY