Letopisy Vukogvazdské družiny IV.

Letopisy Vukogvazdské družiny IV. - Jan Kravčík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Kravčík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Letopisy Vukogvazdské družiny IV..pdf


Chcete si knihu přečíst?Letopisy Vukogvazdské družiny IV. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kravčík. Číst Letopisy Vukogvazdské družiny IV. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Měla to být jen krátká výprava do trpasličích dolů, ale jak už to tak bývá, zvrhla se v boj na život a na smrt. Trpaslíci nikdy nebyli příjemní braši, a co teprve, když jim doly pustoší krutí skřetí drancíři, kteří spálí všechno a všechny, co jim přijdou do cesty. To je pak lepší co nejrychleji zmizet. Pro někoho už je ale pozdě… Vukogvazd není svět, kde všichni hrdinové zdárně přežijí a s drsným úsměvem na rtech odejdou obtěžkáni zlatem. Je to nehostinné místo, a kdo do něj vejde, tomu hlava sejde. Protože z hloubi hvozdu se šíří zlo, prastaré, s ostrými, nelítostně trhajícími drápy. Hrdinové tak musejí vzít zavděk spojencem, kterého by si nikdo dobrovolně nevybral.


...pisy Vukogvadzskej družiny vyčnievajú nad ostatnými tuzemskými románmi vypiplaným svetom, postavami ktoré prirastú k srdcu, a osobitým humorom ... Strana mírného pokroku v mezích zákona - Home | Facebook ... . Je to áčková fantasy, pre mňa pútavejšia ako niektoré známejšie, ktoré tiež stavajú na reáliách slovanského stredoveku." Letopisy Vukogvazdské družiny jsou plnokrevná originální česká fantasy, která si našla širokou a věrnou čtenářskou základnu, lačně se dožadující nového čtiva. Nadšení pro Vlčí hvozd se tak šíří dál… Letopisy Vukogvazdské družiny (zkráceně LVD) je knižní fantasy série, jejímiž autory jsou ... KNIHY | Letopisy Vukogvazdské družiny IV [Kravčík Jan ... ... . Nadšení pro Vlčí hvozd se tak šíří dál… Letopisy Vukogvazdské družiny (zkráceně LVD) je knižní fantasy série, jejímiž autory jsou Jan Kravčík a kolektiv autorů, souhrnně se označující jako Vukogvazdská družina.Jde o volně navazující dobrodružné příběhy, odehrávající se ve fantastickém svět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY