Prorokova zima

Prorokova zima - Hakan Östlundh | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hakan Östlundh
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prorokova zima.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prorokova zima ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hakan Östlundh. Číst Prorokova zima Online je nyní tak snadné!

POPIS


Elias dostane dvě zdrcující zprávy najednou. Jedna se týká jeho vlastního zdraví, druhá jeho otce Anderse, který se stane obětí bombového atentátu na služební cestě v Sarajevu. Eliasův život se obrátí vzhůru nohama a nic není takové, jak se zpočátku zdálo. Když ho vyhledá Ylva, milenka jeho otce, společně zjišťují, že Anders žil dvojí život a někdo ho zavraždil, aby ho uklidil z cesty. Uvědomují si, že nyní jsou v nebezpečí také oni sami a je jen na nich, aby zjistili, před kým utíkají a proč. Nikomu nelze věřit, Elias a Ylva mají jen sebe navzájem a riskují svůj život, aby se dopátrali pravdy. Prorokova zima je prvním dílem trilogie, která slibuje nepřetržité napětí, promyšlenou zápletku a zajímavý náhled na odvrácenou stránku švédských politických praktik.


...ova zima rozhodně patří mezi ty knihy, které vás pohltí a vyvolají nezkrotnou zvědavost tak mocnou, že nebudete chtít se čtením přestat, dokud nezjistíte, jak všechno dopadne ... Naše nakladatelství - Prorokova zima ... . Příběh vás osloví, nadchne a vším tím napětím se vám několikrát zatají dech. Prorokova zima - to je nepřetržité napětí, promyšlená zápletka a zajímavý náhled na odvrácenou stránku švédských politických praktik. Kniha Prorokova zima Přidat komentář. essmy. 20. dubna. Přečetla jsem si recenze a pak jsem dlouho odkládala čtení, strašně se mi do toho nechtělo. ... Prorokova zima je prozat ... Prorokova zima | Hakan Östlundh - YouTube ... . Kniha Prorokova zima Přidat komentář. essmy. 20. dubna. Přečetla jsem si recenze a pak jsem dlouho odkládala čtení, strašně se mi do toho nechtělo. ... Prorokova zima je prozatím jeho posledním spisovatelským počinem. V českém jazyce u nás vyšla před pár dny - jedná se tedy o horkou (nebo spí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY