Prvootec

Prvootec - David Vais | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Vais
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prvootec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prvootec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Vais. Číst Prvootec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byl jsem v pohodě. Měl jsem střechu nad hlavou, chápavou ženu a solidně rozjetou živnost, která mi zajišťovala komfortní život. „Jsem ready stát se otcem,“ řekl jsem si. Chyba lávky. Na startu své rodičovské dráhy jsem dostal pořádnou facku. Spíš drtivý pravý hák. Ptal jsem se ostatních na zkušenosti s prvním dítětem, ale všichni mlžili. Prý si nevzpomínají. A tak jsem napsal PRVOOTCE. Bez obalu, bez keců, s praktickými postřehy a radami pro muže, ale i ženy. Prožijte se mnou dvanáctiměsíční přerod moderního muže ve funkčního a milujícího tátu a partnera. Vyhněte se zbytečným chybám a zjistěte, co vede k spokojenému dítěti a rodině.


... den, chtěla bych vám moc poděkovat na knihu PRVOOTEC ... Prvootec - David Vajs | Knihy na Martinus.cz ... . Dnes mi přišla(objednala sem ji s úmyslem dát ji příteli k narozeninám,ktere má v prosinci, ale hned jak přijde z práce, dám mu jí. ) Máme třítýdenní holčičku a jen sem knihu otevřela, nemůžu se od ní odtrhnout, protože to je jako kdybychom to psali my. Kniha Prvootec Přidat komentář. Luskounek. 07. května. První rok rozdělen po měsících, vždy na pár stránkách popsáno, jak to u autora doma tehdy vypadalo. ... Prvootec. Vajs David. Četl(a) jsem. Chci přečí ... Prvootec - Vajs David | Knihy Dobrovský ... . ... Prvootec. Vajs David. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.5 z 5 hvězdiček 13 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení...SOUVISEJÍCÍ KNIHY