Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé - Světlana Mihulová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Světlana Mihulová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Světlana Mihulová. Číst Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé je jedinečnou publikací, která nemá v této oblasti konkurenci nejen v České republice, ale i v zahraničí. Obsahuje unikátní počet cviků. Seznamte se z obličejovou jógou Autorka, terapeutka, lektorka a trenérka Světlana Mihulová vytvořila tréninkové plány na základě dlouholetých zkušeností s pozorováním účinků obličejové jógy u stovek klientů. V knize je kladen důraz na správné technické provedení cviků, aktivaci svalů a mozku. Naleznete zde také řadu doporučení a kontraindikací. Publikace si klade za cíl, aby byl čtenář schopen provádět všechny cviky technicky správně a dokázal je zařadit do každodenního života tak, aby se staly součástí každodenní péče o sebe a nebyly časově příliš náročné. Obličejová jóga krok za krokem Tato kniha vás krok za krokem provede základy obličejové jógy a sérií speciálních cviků, jejichž úkolem bude omlazení pleti o 5 až 15 let. Kniha je bez nadsázky špičkovým studijním materiálem pro každého, kdo se bude chtít o obličejové józe dozvědět více. Neměla by chybět v knihovničce žádné ženy ani muže, kterým není lhostejný nejen jejich vlastní vzhled, ale především zdraví. Systém cviků uvolňuje a zároveň posiluje svaly obličeje, krku a dekoltu a silně prokrvuje nejen tyto partie, ale rovněž mozek a celé tělo. Může působit jako prevence mnoha nemocí včetně mozkové mrtvice. Díky správně prováděnému souboru cviků může mít každý jedinec krásnou a mladistvě vypadající pleť bez vrásek. Obličeji se navrátí jasné kontury a pleť se znovu stane pevnější, elastičtější a zářivější. Cvičit můžete opravdu kdekoliv a kdykoliv Neutrácejte peníze za „zázračné“ pleťové krémy, stačí, když budete pravidelně cvičit obličejovou jógu – účinkuje jako přirozený lifting. Cvičit můžete opravdu kdekoliv a kdykoliv, například při čekání v dopravní zácpě, v práci nebo při vaření i úklidu domácnosti.


... knihy Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé; Zakladatelka Akademie Obličejové jógy pro lektory; Obličejová jóga a gymnastika od roku 2006; SM systém od roku 2007 a další ... Joga pro zacatecniky na dvd | Sleviste.cz ... ... ♥ FACEBOOK: http://tinyurl.com/otf86d2 ♥ Subscribe for more videos ♥ Odebírej videa každý týden http://tinyurl.com/o2s88rw "Měsíc s jógou" Toto video ... Kniha "Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé" Autorka: Světlana Mihulová" V této knížce vás provedu krok za krokem základy obličejové jógy, správným technickým provedením, naučíte se systém cviků, který uvolňuje a zároveň posiluje svaly obličeje, krku a dekoltu, prokrvuje jak tyto partie, tak také mozek a celé tělo. Kniha Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé je jedinečnou publikací, která nemá v této obla ... Jóga pro omlazení obličeje - YouTube ... . Kniha Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé je jedinečnou publikací, která nemá v této obla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY