Poke Poke Poke 2. Fanzie outsalonového tetování

Poke Poke Poke 2. Fanzie outsalonového tetování - Sarah Dubná, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah Dubná,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poke Poke Poke 2. Fanzie outsalonového tetování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poke Poke Poke 2. Fanzie outsalonového tetování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Dubná,. Číst Poke Poke Poke 2. Fanzie outsalonového tetování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha s názvem POKE POKE POKE 2 je pokračováním příběhu outsalonového tetování. Zabývá se současným fenoménem tetování a jeho vnímáním ve společnosti. Kniha představuje další soubor autorů, kteří se věnují tetování z jiných úhlů pohledu, než na co jsme zvyklí u klasických tatérských studií či jinak profesionalizovaných institucí. Jde o jejich vlastní techniku, styl a přístup. Autoři byli vybíráni z různých prostředí od uměleckých škol, až po regionální města atd. Nashromážděné fotografie a realizované rozhovory reprezentují názory na profesionální tetování, estetické priority, tipy a triky, i podstatnou část pozadí tatérské kariéry a životní příběhy jednotlivých autorů.


...ke Poke 2. Fanzie outsalonového tetování Autor: Dubná, Sarah a Marko, Štěpán Editor: Mitura, Tomáš Nakladatel: Akademie výtvarných umění EAN: 9788087108888 ISBN: 978-80-87108-88-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 16,3 × 23,4 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Poke Poke Poke 2 Fanzine outsalonového tetování - Artforum ... . vydání) Kniha s názvem POKE POKE POKE 2 je pokračováním příběhu outsalonového tetování. Zabývá se současným fenoménem tetování a jeho vnímáním ve společnosti. Kniha představuje další soubor autorů, kteří se věnují tetování z jiných úhlů pohledu, než na co jsme zvyklí u klasických tatérských studií či jinak ... 235 Kč Poke Poke Poke 2.Fanzie outsalonového tetování | Sarah Dubná,Štěpán Marko,Tomáš Mitura . Poke Pok ... Kniha: Poke Poke Poke 2. Fanzie outsalonového tetování ... ... . Kniha představuje další soubor autorů, kteří se věnují tetování z jiných úhlů pohledu, než na co jsme zvyklí u klasických tatérských studií či jinak ... 235 Kč Poke Poke Poke 2.Fanzie outsalonového tetování | Sarah Dubná,Štěpán Marko,Tomáš Mitura . Poke Poke Poke 2.Fanzie outsalonového tetování | Kniha s názvem POKE POKE POKE 2 je pokračováním příběhu outsalonového tetování.Zabývá se součas...SOUVISEJÍCÍ KNIHY