Slovník lékařských zkratek: 2. rozšířené a aktualizované vydání

Slovník lékařských zkratek: 2. rozšířené a aktualizované vydání - Markéta Fidlerová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Fidlerová,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovník lékařských zkratek: 2. rozšířené a aktualizované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slovník lékařských zkratek: 2. rozšířené a aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Fidlerová,. Číst Slovník lékařských zkratek: 2. rozšířené a aktualizované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zkratky jsou typickým rysem moderní medicíny a platí to pro lékařskou dokumentaci, odbornou literaturu, prezentace na lékařských kongresech či klinické studie. Většina lékařů ovládá zkratky užívané na vlastním pracovišti, ale s postupující diverzifikací podoborů již zdaleka ne všechny zkratky v rámci své specializace. Texty z jiných pracovišť či z jiných oborů tak vyžadují stálé dohledávání zkratek, přičemž vyhledat zkratku na internetu bývá obtížné – stejná zkratka bývá kromě medicíny užívána i v desítkách dalších kontextů. Slovník lékařských zkratek je výsledkem mnohaleté práce, během níž byly zpracovány stovky dokumentů, titulů lékařských časopisů a prezentací. Slovník tak umožňuje vyhledání naprosté většiny běžných i méně běžných zkratek s vysokou efektivitou. Po úspěchu 1. vydání – a jeho kompletním rozebrání – vychází nyní v druhém rozšířeném a doplněném vydání.


... 2. rozšířené a aktualizované vydání - Zkratky jsou typickým rysem moderní medicíny a platí to pro lékařskou dokumentaci, odbornou literaturu, prezentace na lékařských kongresech či klinické studie ... LÉKAŘSKÉ VĚDY - slovníkové příručky | Knihkupectví Karolinum ... . Slovník lékařských zkratek: 2. rozšířené a aktualizované vydání Markéta Fidlerová, Jan Hugo, Martin Vokurka 2. rozšířené a aktualizované vydání Autor: Jan Hugo ; Martin Vokurka ; Markéta Fidlerová - Zkratky jsou typickým rysem moderní medicíny a platí to pro lékařskou dokumentaci, odbornou literaturu, prezentace na lékařských kongresech či klinické studie. Slovník lékařských zkratek: 2. rozšířené a aktualizované vydání Zkratky jsou typickým rysem moderní medicíny a platí to pro lékařskou dokumentaci, odbornou literaturu, prezentace na lékařských ... PDF Slovník Lékařských Zkratek ... . Slovník lékařských zkratek: 2. rozšířené a aktualizované vydání Zkratky jsou typickým rysem moderní medicíny a platí to pro lékařskou dokumentaci, odbornou literaturu, prezentace na lékařských kongresech či klinické studie. Sl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY