Farmářka Julča

Farmářka Julča - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Farmářka Julča.pdf


Chcete si knihu přečíst?Farmářka Julča ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Farmářka Julča Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pojďte s farmářkou Julčou na piknik k rybníku! Puzzle s autodráhou, 3D dílky a interaktivní knížka. Každý příběh ožívá díky obří skládačce. Pět 3D dílků navíc perfektně doplní každou scénku. Ale to není vše, máme toho pro vás ještě víc! Můžete závodit se dvěma autíčky po autodráze. Pro děti je tato hra zdrojem nikdy nekončící zábavy, při které vstoupí do lákavých světů a přehrávají si příběhy či vytváří nové.


...ka Julča Pojďte s farmářkou Julčou na piknik k rybníku! Puzzle s autodráhou, 3D dílky a interaktivní knížka ... Farmářka Strážovice - Home | Facebook ... . Každý příběh ožívá díky obří skládačce. Pět 3D dílků navíc perfektně doplní každou scénku. Ale to není vše, máme toho pro vás ještě víc! Farmářka Julča Nakladatel: YoYo Books EAN: 9789463786652 ISBN: 978-94-6378-665-2 Popis: 1× kniha, 5× Ostatní, 1× Pouzdro, lepená, 10 stran, česky Rozměry: 29,9 × 27,9 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) 0 hodnocení Farmářka Julča 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, ... Farmářka Julča - | Kniha na Alza.cz ... . vydání) 0 hodnocení Farmářka Julča 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Pojďte s farmářkou Julčou na piknik k rybníku! Puzzle s autodráhou, 3D dílky a interaktivní knížka. Ka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY