První obkreslovací kartičky - Zvířátka

První obkreslovací kartičky - Zvířátka - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První obkreslovací kartičky - Zvířátka.pdf


Chcete si knihu přečíst?První obkreslovací kartičky - Zvířátka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst První obkreslovací kartičky - Zvířátka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Uvnitř této krabičky najdete 12 jednoduchých kartiček-šablon speciálně navržených pro nejmenší děti tak, aby zvládly samy obkreslovat tvary zvířátek a následně je pak vybarvovat. Stačí vzít vybranou kartičku, položit ji na papír a obtáhnout zevnitř daný tvar. Na každé kartičce vlevo nahoře pak děti uvidí barevnou předlohu zvířátek, která jim pomůže obrázek vybarvit. Motivujte svého malého výtvarníka nebo výtvarníci ke kreslení a vybarvování. Stačí k tomu jen tyto obkreslovací kartičky a fixy nebo pastelky!


... informace o produktu Omalovánka První obkreslovací kartičky Zvířátka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze První obkreslovací kartičky Zvířátka ... Zvířátka První obkreslovací kartičky | Knihkupectví Daniela ... . První obkreslovací karty - zvířátka je super pomůcka k domácímu tvoření, kterému se se synem rádi věnujeme. Jsou určeny od dvou let a kartičky obsahují zvířátka jako je kočka, pes, želva, králíček nebo rybka. První obkreslovací kartičky Zvířátka; První obkreslovací kartičky Zvířátka. Uvnitř této krabičky najdete 12 jednoduchých kartiček-šablon speciálně navržených pr ... První obkreslovací kartičky Zvířátka - Svojtka ... . První obkreslovací kartičky Zvířátka; První obkreslovací kartičky Zvířátka. Uvnitř této krabičky najdete 12 jednoduchých kartiček-šablon speciálně navržených pro nejmenší děti tak, aby zvládly samy obkreslovat tvary zvířátek a následně je pak vybarvovat. První obkreslovací kartičky Na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY