Středověké město: Politické proměny a sociální inovace

Středověké město: Politické proměny a sociální inovace - Martin Nodl (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Nodl (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Středověké město: Politické proměny a sociální inovace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Středověké město: Politické proměny a sociální inovace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Nodl (ed.),. Číst Středověké město: Politické proměny a sociální inovace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor studií je věnován problematice sociálních aspektů života středověkého města. Čeští a polští medievisté se v nich zamýšlejí nad fenomény předměstí, emigrace, sociální integrace, konfliktů mezi měšťany navzájem i mezi měšťany a jejich vrchností, konfesních poměrů ve městech, kariér nastupujících městských elit či dopadů zavádění účetních systémů do městského i rodinného podnikatelského hospodaření.


...ěké město: Politické proměny a sociální inovace Martin Nodl (ed ... Knihy se štítkem středověk | ČBDB.cz ... .), Michaela Malaníková (ed.), Beata Możejko (ed.) Středověké město Politické proměny a sociální inovace Soubor studií je věnován problematice sociálních aspektů života středověkého města. Čeští a polští medievisté se v nich zamýšlejí nad fenomény předměstí, emigrace, Středověké město Politické proměny a sociální inovace. Martin Nodl (ed.) Soubor studií je věnován problematice sociáln ... Středověké město: Politické proměny a sociální inovace ... . Martin Nodl (ed.) Soubor studií je věnován problematice sociálních aspektů života středověkého města. Čeští a polští medievisté se v nich zamýšlejí nad fenomény předměstí, emigrace, sociální integrace, konfliktů mezi měšťany navzájem i mezi měšťany ... Kniha: Středověké město. Politické proměny a sociální inovace - Michaela Antonín Malan...SOUVISEJÍCÍ KNIHY