Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny

Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny - Charif Bahbouh, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charif Bahbouh,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charif Bahbouh,. Číst Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Súdánu se hovoří mnoha různými jazyky a dialekty, ale autoři se soustředili na súdánskou hovorovou arabštinu, kterou se hovoří hlavně v okolíhlavního města. Příručka by měla posloužit těm, kteří se krátkodobě jako turisté nebo i na delší dobu pracovně ocitnou v Súdánu. Proto se v první části vyskytují výrazy potřebné v běžných situacích. Druhá část souvisí s různými pracovními obory, jako je například strojírenství, opravárenství, textilní průmysl, atd. Závěrem jsou o Súdánu ve zkratce údaje zeměpisné a historické. Veškeré texty jsou v transkripci do latinky, na konci je pouze tabulka arabské abecedy.


... příručka súdánské hovorové arabštiny Charif Bahbouh, Jiří Fleissig, Jacqueline Shatová Kniha: Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny - Charif Bahbouh; Jiří Fleissig; Jacqueline Shatová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Charif Bahbouh | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny. Kdo napsal knihu Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny? Autorem je Jiří Fleissig, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. V Súdánu se hovoří mnoha různými jazyky a dialekty, ... Knihy Jiří Fleissig | Dobré Knihy.cz ... . Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny. Kdo napsal knihu Stručná příručka súdánské hovorové arabštiny? Autorem je Jiří Fleissig, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. V Súdánu se hovoří mnoha různými jazyky a dialekty,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY