O dokončení vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe

O dokončení vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe - Petr Forman, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Forman,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O dokončení vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe.pdf


Chcete si knihu přečíst?O dokončení vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Forman,. Číst O dokončení vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová kniha autorů Josefa Podzimka, Petra Formana a Tomáše Kolaříka je vhodná pro zájemce o vodní cesty, plavbu a techniku. Kniha popisuje historii, současnost, ale především přednosti vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe. Detailně jsou popsány výhody vnitrozemské vodní dopravy a pro porovnání a vysvětlení, že se nejedná o megalomanský projekt, jsou popsány aktuální projekty vodních cest ve světě – mj. německý průplav Rýn-Mohan-Dunaj, francouzský průplav Seina-sever, ruské průplavy spojující pět moří, čínský Císařský průplav nebo námořní Panamský a Suezský průplav.


...sledních 20 let, kdy probíhá nepřetržitě jedna z nejnebezpečnějších kampaní proti dokončení vodního koridoru Dunaj - Odra - Labe za posledních 105 let ... Kanál Dunaj - Odra - Labe - iDNES.cz ... . Nenastoluje totiž pouze polemiku, zda stavět či nikoliv, a to bez jakéhokoliv relevantního a objektivního podkladu, který by svědčil pro ustoupení od projektu. Polská delegace jednala také o žádosti české strany Evropské komisi o financování studie proveditelnosti projektu vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe a o aktualizaci programu Odra 2006 tak, aby Oderská vodní cesta odpovídala parametrům vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe (třída vodní cesty Vb). O dokončení vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe Autor: Forman, Petr, Kolařík, Tomáš a Podzimek, Josef Nakladatel: Plavba a vodní cesty o.p.s. EAN: 97880270295 ... Vodní koridor Dunaj-Odra-Labe - Wikipedie ... . O dokončení vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe Autor: Forman, Petr, Kolařík, Tomáš a Podzimek, Josef Nakladatel: Plavba a vodní cesty o.p.s. EAN: 9788027029587 ISBN: 978-80-270-2958-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 152 stran, česky Rozměry: 22,5 × 19,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) O dokonč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY