Recepty Němců z Jizerských hor / Rezepte der Deutschen aus dem Isergebirge

Recepty Němců z Jizerských hor / Rezepte der Deutschen aus dem Isergebirge - Petra Laurin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Laurin
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Recepty Němců z Jizerských hor / Rezepte der Deutschen aus dem Isergebirge.pdf


Chcete si knihu přečíst?Recepty Němců z Jizerských hor / Rezepte der Deutschen aus dem Isergebirge ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Laurin. Číst Recepty Němců z Jizerských hor / Rezepte der Deutschen aus dem Isergebirge Online je nyní tak snadné!

POPIS


O důležitosti jídla jistě nikdo nepochybuje. Koho ale napadne, že je také svébytným nositelem kultury? Vždyť dokonale spojuje rodiny, lidské generace i celé národy. Právě to měla Petra Laurin, autorka této „kuchařky“, na mysli , když svou knihu sestavovala. Proto také doplnila dobové recepty regionální kuchyně sudetských Němců o zajímavé střípky z minulosti, připomínající výjimečné momenty, jež kdysi proslavily Jizerské hory ve světě, ale i hořké časy, které se už nikdy nesmí vrátit.


... Němců z Jizerských hor / Rezepte der Deutschen aus dem Isergebirge Autor: Laurin, Petra Nakladatel: Dům česko-německého porozumění o ... Knihy > Jedlá a nápoje | Martinus ... .p.s. EAN: 9788027071210 ISBN: 978-80-270-7121- Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky, německy Rozměry: 19,2 × 19,6 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Jazyk: Recepty Němců z Jizerských hor / Rezepte der Deutschen aus dem Isergebirge. ... Proto také doplnila dobové recepty regionální kuchyně sudetských Němců o zajímavé střípky z minulosti, připomínající výjimečné momenty, jež kdysi proslavily Jizerské hory ve světě, ale i hořké časy, které se už nikdy nesmí vrátit. ... Recepty Němců z Jizerských hor / Rezepte der Deutschen aus dem Isergebirge - Petra Laurin . O důležitosti jídla jistě nikdo n ... Regionální jídla - Česko | Knihy.ABZ.cz ... . ... Recepty Němců z Jizerských hor / Rezepte der Deutschen aus dem Isergebirge - Petra Laurin . O důležitosti jídla jistě nikdo n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY