Mechanika letu I. Letové výkony

Mechanika letu I. Letové výkony - Vladimír Daněk | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Daněk
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mechanika letu I. Letové výkony.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mechanika letu I. Letové výkony ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Daněk. Číst Mechanika letu I. Letové výkony Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice je určena posluchačům technických univerzit, studujícím jakýkoliv obor zaměřený na letecké inženýrství, budoucím pilotům dopravních letadel i odborníkům z letecké praxe, kteří si chtějí oživit problematiku letových výkonů. První díl svým obsahem pokrývá část klasické mechaniky letu zabývající se letovými výkony atmosférických letadel. Teoretický výklad základních problémů letových výkonů je doplněn přehledem aktualizovaných požadavků evropských leteckých předpisů. K řadě probíraných témat jsou připojeny ilustrativní řešené příklady. Do příloh jsou zařazeny některé související problémy, jako je přehled definicí rychlostí letu a výšek používaných v letectví, stavové veličiny atmosféry, včetně tabulek Mezinárodní standardní atmosféry a stručný anglicko-český slovníček základních pojmů používaných v oblasti letových výkonů, včetně převodu potřebných anglických jednotek do soustavy SI.


...ánr: mechanika letu - letové výkony, Počet stran: 200, Cena: 316 Kč, Rok vydání: 2010, Nakladatelství: CERM Mechanika letu definuje výsledky vlivu aerodynamických sil, které vznikají na různých částech letadla ... Mechanika letu I. Letové výkony - 2 vydání - Vladimír ... ... . Jejím prostřednictvím lze posuzovat výkony letadla, jeho letové vlastnosti a chování za různých podmínek. Tyto výkony jsou odlišné u každého typu dnešních motorových letadel i kluzáků Mehcanika letu je časť fyziky, ktorá sa zaoberá výkonmi a letovými vlastnosťami lietadiel. Výkony lietadilel sú rýchlosti, dráhy,časy a výšky dosahované v obvyklých druhoch letu ( let vodorovný, stúpanie, klesanie, vzlet a pristátie). Letové vlastnosti lietadiel skúmame z hľadiska stability a riadi ... Mechanika letu I. Letové výkony - Vladimír Daněk | KOSMAS ... ... . Výkony lietadilel sú rýchlosti, dráhy,časy a výšky dosahované v obvyklých druhoch letu ( let vodorovný, stúpanie, klesanie, vzlet a pristátie). Letové vlastnosti lietadiel skúmame z hľadiska stability a riaditeľnosti lietadiel. Mechanika letu I. Letové výkony. Přidat recenzi Autoři; Kate...SOUVISEJÍCÍ KNIHY