Myslivost s kamerou i s puškou

Myslivost s kamerou i s puškou - Pavel Sztwiertnia | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Sztwiertnia
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Myslivost s kamerou i s puškou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Myslivost s kamerou i s puškou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Sztwiertnia. Číst Myslivost s kamerou i s puškou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pavel Sztwiertnia se narodil v Třinci roku 1949. V r. 1973 absolvoval lesnickou fakultu VŠZ v Brně. Pracoval jako lesník v Beskydech, Jeseníkách a ve Žďárských vrších v době, kdy v tamních honitbách byl ještě dostatek jelení zvěře. V tehdejších Jeseníkách na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let minulého století nebylo vzácné setkat se s tetřevem i s tetřívkem. Namnoze tu dosud existovaly zbytky původních horských lesů, ve kterých tato vzácná zvěř žila. Kamzíci se tu od jara do zimy zdržovali na holích. Byli zde natolik rozšířeni a přivykli přítomnosti člověka do té míry, že setkání s nimi patřilo i pro turisty k naprosto běžným zážitkům. Autor tady hodně fotografoval, filmoval, nahrával hlasy zvěře, pěstoval letní i zimní turistiku. Zajímal se hlavně o jelení a tetřeví zvěř. Myslivosti, ke které jej kdysi přivedl jeho otec, se dnes věnuje jen ve specializované formě. Odborně spolupracuje s polskými lesníky, kteří vedou úspěšný umělý odchov tetřeva hlušce. Tento druh vzácné zvěře si nad jiné oblíbil.


...t s kamerou i s puškou. Pavel Sztwiertnia ... Myslivost s kamerou i s puškou - Pavel Sztwiertnia ... ... . Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 12.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Myslivost s kamerou i s puškou od Pavel Sztwiertnia v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Myslivost s kamerou i s puškou Autor Pavel Sztwiertnia. Pavel Sztwiertnia se narodil v Třinci r ... Myslivost s kamerou i s puškou | KNIHCENTRUM.cz ... . Pavel Sztwiertnia se narodil v Třinci roku 1949. V r. 1973 absolvoval lesnickou fakultu VŠZ v Brně. Pracoval jako lesník v Beskydech, Jeseníkách a ve Žďárských vrších v době, kdy v tamních honitbách byl ještě dostatek jelení zvěře ... Hledáte Myslivost s kamerou i s puškou od Pavel Sztwiertnia? Dnes ob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY