Elektronická evidence tržeb v přehledech: aktualizované vydání

Elektronická evidence tržeb v přehledech: aktualizované vydání - Jiří Dušek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Elektronická evidence tržeb v přehledech: aktualizované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Elektronická evidence tržeb v přehledech: aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst Elektronická evidence tržeb v přehledech: aktualizované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praktická publikace v přehledech podává jednoduchou a srozumitelnou formou problematiku zavedení zákona o EET. Najdete zde EET v širších souvislostech, které v zákoně ani v důvodové zprávě k zákonu nenajdete. Nově jsou zde doplněny aktuality z Metodického pokynu k EET i ze zveřejněných dotazů a odpovědí. V publikaci jsou uvedeny i zkušenosti z najetí 1. fáze. Kniha Vám poradí, pokud se vás již EET povinně týká, jak si aplikaci EET zjednodušit a zbytečně neztrácet čas zkoumáním výjimek. Podává i návrh pro státní správu na „tržbovou amnestii“, která by mohla odstranit jednu z velkých obav najetí na EET. Dozvíte se, jak se nedá či dá podvádět. Důležitá je pro vás informace o nutných vazbách EET na podvojené či jednoduché účetnictví, daňovou evidenci i na DPH a základ daně z příjmu. Dozvíte se, že se kdokoliv může stát kontrolorem EET, a to i za odměnu v účtenkové loterii. Jsou zde informace nejen pro ty, kterých se EET povinně týká, ale i pro uživatele EET (zákazníky). Publikace je vhodná pro kohokoliv, kdo se chce seznámit podrobněji s EET.


...lektronická evidence tržeb v přehledech -- 3 ... Elektronicka evidence trzeb | Sleviste.cz ... . aktualizované vydání - Jiří Dušek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. ... 3. aktualizované vydání Skupina třídění: Veřejné finance Vazba: brožovaná vazba Datum vydání: 10.1.2020 ... Elektronická evidence tržeb v přehledech 3. aktualizované vydání. ... Z obsahu knihy Elektronická evidence tržeb v přehledech. Úvod Seznam přehledů EET 2017 Zákon o evi ... Elektronická evidence tržeb v přehledech: aktualizované ... ... . Úvod Seznam přehledů EET 2017 Zákon o evidenci tržeb Zákon, kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona o evidenci tržeb Elektronická evidence tržeb v přehledech aktualizované vydání. ... Z obsahu knihy Elektronická evidence tržeb v přehledech. Úvod Seznam přehledů EET 2017 Obecně k EET 1. Kde lze získat informace k EET 2. Stručně k EET 3. V čem je EET mimořádná ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY