Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 2

Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 2 - Stanislava Jarolímková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Jarolímková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Jarolímková. Číst Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl knihy přináší přehled světových osobností novověku, jejichž jména možná znáte ze školy, ale spoustu věcí o nich určitě ještě nevíte. Víte, že první americký prezident George Washington nebydlel ani jediný den v Bílém domě? Že T. A. Edison byl dvakrát ženatý a v Praze navštívil jedno slavné kino? Anglická královna Alžběta I. omezila „mlýnská kola“, vymyslela speciální lžíci a milovala hlávkový salát? Charles Darwin trpěl mořskou nemocí, stěžejní dílo psal přes dvacet let, a se sestřenkou Emou měl 10 dětí? Britská královna Viktorie svého budoucího manžela požádala sama o ruku, zavedla v zemi bílé svatební šaty i vánoční stromeček, a milovala jízdu vlakem? Karel May byl skvělým, čtenáři milovaným „lhářem“, a na svoji skutečnou cestu po světě se vydal až téměř v šedesáti letech, a to s bedekrem a cestovní kanceláří? Car Petr I. nenáviděl Kreml, nezaložil slavný Zimní palác a navštívil Čechy?


... Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 2 (Stanislava Jarolímková) ... Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 2 | O2 Knihovna ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 2 (978-80-267-1062-2) Cena 216 Kč Detail Kniha - autor Stanislava Jarolímková, 272 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Víte, že britská královna Viktorie svého budoucího manžela požádala sama o ruku, zavedla v zemi bílé svatební šaty i vánoční stromeček, a milovala ... Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 1 Autor: Jarolímková, S ... Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 2 | Knihy.ABZ.cz ... ... Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 1 Autor: Jarolímková, Stanislava Nakladatel: Motto EAN: 9788026709237 ISBN: 978-80-267-0923-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 15 × ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY