Tohle je pro vás: Kreativní nástroje pro lepší péči o sebe

Tohle je pro vás: Kreativní nástroje pro lepší péči o sebe - Ellen Bardová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ellen Bardová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tohle je pro vás: Kreativní nástroje pro lepší péči o sebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tohle je pro vás: Kreativní nástroje pro lepší péči o sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ellen Bardová. Číst Tohle je pro vás: Kreativní nástroje pro lepší péči o sebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žijeme ve světě, který je neustále v pohybu, máme na seznamu povinností pořád nějaké položky, neustále nás někdo o něco žádá, neustále se objevuje nějaký nový e-mail, na který je třeba odpovědět. Ale kde jste v tom všem shonu vy? Díky 101 kreativním cvičením v této knize se naučíte poslouchat své tělo a uklidnit svou mysl. Techniky psycholožky Ellen M Bardové vám pomohou provést malé změny ve vašem každodenním rozvrhu, vztazích a prostředí, které vám umožní vzkvétat a žít spokojenější život. A nebojte, není to o kapustovém smoothie a kokosovém oleji. Je to spíše o pravidelných prohlídkách u zubaře, psaní deníku, hydrataci nebo správném oblečení. Neodkládejte se na druhou kolej – teď je čas jenom pro vás.


...ohle je pro vás Autor: Bardová, Ellen Nakladatel: Pragma EAN: 9788076179912 ISBN: 978-80-7617-991-2 Originál: This is for You Překlad: Klimičková, Radka Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20 cm Rok vydání: 2020 (1 ... 10 věcí, kterými posunete vztah s partnerem na další a ... ... . vydání) Tohle je pro vás: Kreativní nástroje pro lepší péči o sebe Žijeme ve světě, který je neustále v pohybu, máme na seznamu povinností pořád nějaké položky, neustále nás někdo o něco žádá, neustále se objevuje nějaký nový e-mail, na který je třeba odpovědět. Těšíme se na vás. Knižní novinky. Julie Caplinová . Cukrárna v Paříži. více. Vladimír Beneš. Mé cesty do hlubin mozku. více. Ellen M. Bardová. Tohle je pro vás. kreativní nástroje pro lepší péči o sebe. více. Tohle je jen mal ... Tohle je pro vás - Ellen Bardová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Těšíme se na vás. Knižní novinky. Julie Caplinová . Cukrárna v Paříži. více. Vladimír Beneš. Mé cesty do hlubin mozku. více. Ellen M. Bardová. Tohle je pro vás. kreativní nástroje pro lepší péči o sebe. více. Tohle je jen malá ochutnávka. Další nové tituly naleznete v našem on-line katalogu, ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY