Víš, že tě potřebuju?

Víš, že tě potřebuju? - Estelle Maskame | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Estelle Maskame
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Víš, že tě potřebuju?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Víš, že tě potřebuju? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Estelle Maskame. Číst Víš, že tě potřebuju? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Eden svého nevlastního bratra neviděla už skoro rok. Přestože svůj utajovaný vztah kvůli rodině ukončili, nemůže na Tylera stále zapomenout. Je sice šťastná se svým novým přítelem, jenže když od Tylera dostane zprávu, aby s ním strávila léto v New Yorku, je štěstím bez sebe. A tak spolu prožívají horké dny ve městě, které nikdy nespí, a staré touhy bublají pod povrchem. Jak dopadne jejich setkání? Odolají pokušení, nebo dají citům volný průběh? Láska nemá žádná pravidla. Druhý díl bestsellerové série, která v Británii obsadila pátou příčku nejlepších young adult knih.


...Víš, že tě potřebuju? Přidat komentář ... Kniha Víš, že tě potřebuju? - Estelle Maskame | Dobré Knihy.cz ... . Luc.i. 22. dubna. Lepší než první díl. Myslím že knížce pomohla i změna prostředí protože New York tam byl popsanej úplně skvěle a ta jeho atmosféra byla z knížky cítit.Postavy jsem si oblíbila o trochu víc, ale celkově se mi dějová linka a chování postav líbilo ... Víš, že tě potřebuju? je kniha mnoha tváří - a člověk má chuť ji do všech kopnout. instagram: https://www.instagram.com/bo_oki ... DIMILY: Víš, že tě potřebuju? - Estelle Maskame | Databáze ... ... . instagram: https://www.instagram.com/bo_okista/ goodreads: https://www ... Nejnovější kniha. Víš, že tě potřebuju? Eden svého nevlastního bratra neviděla už skoro rok. Přestože svůj utajovaný vztah kvůli rodině ukončili, nemůže na Tylera stále zapomenout. Je sice šťastná se svým novým přejít na knihu Žánr. Magnesia Litera 20...SOUVISEJÍCÍ KNIHY