Účetnictví pro úplné začátečníky 2018

Účetnictví pro úplné začátečníky 2018 - Pavel Novotný | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Novotný
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Účetnictví pro úplné začátečníky 2018.pdf


Chcete si knihu přečíst?Účetnictví pro úplné začátečníky 2018 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Novotný. Číst Účetnictví pro úplné začátečníky 2018 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Díky této knize získáte komplexní přehled v účetnictví. Je psána skutečně srozumitelnou formou právě pro vás - úplného začátečníka,studenta, absolventa rekvalifikačního kurzu. Stejně pomůže i zkušenému účetnímu pro opakování účetních souvislostí. Nejdříve se seznámíte se základy, účetní terminologií a metodologií. Díky tomu snadno pochopíte účetní případy v každodenní praxi účetního pracovníka. Získané znalosti si osvojíte procvičením na mnoha praktických příkladech. Pozornost je věnována novému přístupu k sestavování účetní závěrky. Nejsou opomenuty pro vás nejdůležitější aktuální změny v účetnictví.


...nictví pro úplné začátečníky 2019 Po přečtení získáte komplexní přehled v účetnictví ... ÚČETNICTVÍ PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY - upoutávka - YouTube ... . Kniha je psána srozumitelnou formou právě pro vás - úplného začátečníka, studenta, absolventa... V druhém díle „Účetnictví pro začátečníky" se seznámíme s majetkem podniku a jeho rozdělením, s rozvahou, která patří mezi základní účetní výkazy, s pojmy aktiva a pasiva. Předmětem následujícího dílu bude i oblast oceňování majetku a závazků. Účetnictví pr ... Účetnictví pro úplné začátečníky 2019 | Knihy Grada ... . Předmětem následujícího dílu bude i oblast oceňování majetku a závazků. Účetnictví pro úplné začátečníky 2018 Tato kniha pomůže každému zvládnout účetnictví bez potíží! Vhodná jak pro úplného začátečníka, studenta, absolventa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY