Dcera ohně

Dcera ohně - Matt Ralphs | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Matt Ralphs
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dcera ohně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dcera ohně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matt Ralphs. Číst Dcera ohně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hazel až do svých dvanácti let neopustila kouzlem chráněnou mýtinu, kde žila se svou matkou – čarodějkou. Jednoho dne se tam však zjeví nebezpečný démon a matku unese. Dívka se poprvé ve svém životě vydává za hranice mýtiny s nelehkým úkolem matku najít. Cestou se přidá k pochybnému lovci čarodějnic a jeho učedníkovi Davidovi. Ti netuší, že Hazel je také čarodějka. Její schopnosti se začaly projevovat až po šoku z matčina únosu a i ona sama je z toho pěkně vyděšená. Dokáže dívka matku najít a vysvobodit ji ze spárů zlého démona? Co se stane, až David zjistí, že Hazel umí kouzlit s ohněm? Vždyť jeho úkolem je čarodějnice chytat a přivádět je před soud!


...d by Lasse Hallström. With Channing Tatum, Amanda Seyfried, Richard Jenkins, Henry Thomas ... Dear John Quotes ... . A romantic drama about a soldier who falls for a conservative college student while he's home on leave. Dear John is a 2010 American romantic drama-war film starring Amanda Seyfried and Channing Tatum.It was made by Screen Gems and was released theatrically in North America on February 5, 2010. The film was directed by Lasse Hallström, and it is an adaptation of Nicholas Sparks' 2006 novel of the same name.It follows the life of a soldier (Channing Tatum) after he falls in love with a young ... ... Amazon.com: Dear John: Channing Tatum, Amanda Seyfried ... ... .It follows the life of a soldier (Channing Tatum) after he falls in love with a young ... Created by Bob Ellison, Peter Noah, John Sullivan. With Judd Hirsch, Jere Burns, Jane Carr, Isabella Hofmann. After his wife leaves him for his best friend, John Lacey joins the One ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY