Ozvěna

Ozvěna - Jiří Brůna | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Brůna
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ozvěna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ozvěna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Brůna. Číst Ozvěna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Básně Jiřího Brůny jsou psané volným veršem a ztišeně vypovídají o nás a našem světě. Přemýšlíme a domýšlíme souvislosti. Zastavujeme se a sníme. Verše nás ukolébávají i burcují, ale přes krásná slova i jímavé metafory nedohlédneme vždy tajemství básníkova poselství. Jednotlivé strofy nás unášejí do známých končin domova, lásky a přírody. Autor však v Ozvěně oslavuje především ženu. Ženu v mnoha podobách, ženu v mnoha rolích. Její něhu a její tajemnost. Neuchopitelnost. Básník je v čase stále více těmito projevy ženství překvapen a zasažen. S jeho typickou plachostí, snad i bojácností, ale i mužskou zvědavostí, chodí mezi námi a pozoruje nás. A své pocity z působení těchto neviditelných sil nám předává písemně.


...a (též echo) je akustický jev, který vzniká odrazem zvuku od rozlehlé překážky ... Smallville - Ozvěna (S09E04) (epizoda) (2009) | Galerie ... ... . Odražený zvuk poté posluchač vnímá zpožděně. Vhodnou překážkou pro vznik ozvěny je například skála, dno studny, jeskyně, dno propasti nebo rozlehlá budova.. Ozvěna je jev, který je důsledkem vlastnosti sluchu.Díky této vlastnosti dokáže člověk rozlišit zvuk vydaný zdrojem ... Krásné song o tom, že když je něco krásného a příjemného, nemusí to trvat navždy. Nadační fond Ozvěna. Sídlo nadačního fondu: Žižkova 528/6, 470 01 Česká Lí ... Ozvěna - Adršpach - Home ... . Nadační fond Ozvěna. Sídlo nadačního fondu: Žižkova 528/6, 470 01 Česká Lípa. Sídlo kanceláře nadačního fondu Ozvěna: Klášterní 464/11, 470 01 Česká Lípa IČO 029 70 261. Datová schránka: ID bn7h7zs Vítáme tě na stránkách brněnské trampské skupiny Ozvěna. Můž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY