Černý krasavec: dvojjazyčná kniha pro začátečníky

Černý krasavec: dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Dana Olšovská, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Olšovská,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Černý krasavec: dvojjazyčná kniha pro začátečníky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černý krasavec: dvojjazyčná kniha pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Olšovská,. Číst Černý krasavec: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vypráví o osudu krásného černého hřebce a provází nás celým jeho životem. Příběh je převyprávěn zjednodušenou angličtinou, a proto se nemusíte obávat, že byste textu neporozuměli. Je výbornou volbou pro začínajícího čtenáře, ať dítě či dospělého. Na každé stránce naleznete český zrcadlový překlad. V úvodu knihy se seznámíte s nejdůležitějšími termíny, zjistíte tak více o postroji koně nebo jeho vzhledu. Audionahrávka ve formátu MP3, na které příběh vypráví rodilý mluvčí, je zdarma ke stažení na webu.


... krasavec: A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... cerny KRASAVEC | Srovnanicen.cz ... . ... Černý krasavec putuje od jednoho majitele k druhému, prožívá šťastné i těžké chvíle, nalézá nové přátele a také přichází o své blízké. ... se odehrává ve viktoriánské Anglii, v době, kdy koně byli klíčoví,... Zobrazit celý text. Černý ... Kniha Černý krasavec Dana Olšovská, Anna Sewell - Černý krasavec Novinka Skladem. Černý krasavec: dvojjazyčná kniha pro začátečn ... Černý krasavec: A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... . Černý krasavec: dvojjazyčná kniha pro začátečníky. Dana Olšovská, Anna Sewell Nakladatel: Edika 2020 ... Kniha: Černý krasavec A1/A2 -- dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Anna Sewell; Dana Olšovská Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Černý krasavec putuje od jednoho majitele k druhému, prožívá šťastné i těžké chvíle, nalézá nové př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY