Mystické klíče

Mystické klíče - Radim Brixí | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radim Brixí
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mystické klíče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mystické klíče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Brixí. Číst Mystické klíče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor se v tomto stručném mystickém spise zaměřuje na klíčové oblasti praxe integrální jógy. Vnímá je jako zásadní na cestě k opravdovému probuzení, jelikož právě to jsou ty důvody, které otevřely další řetězec mystických postupů a výsledků autora (mystická smrt, realizace). Postupy, které v těchto oblastech v minulosti volil, nazývá proto mystickými klíči a předává je jako funkční široké veřejnosti. Autor je přesvědčený, že mohou pomoct připraveným jedincům na nejvyšší cestě k sebezasvěcení a probuzení. Mezi hlavní témata knihy patří zejména nesobecké motivy, schopnost vzdání se všeho, mystický způsob života na sto procent, poctivost a opravdová pravdivost v sebepozorování, schopnost si vše přiznat, mystická morálka, odvaha o vše vnitřně přijít, nezlomná vytrvalost úsilí či nepromarnění času a podmínek pro mystickou praxi. Kniha je určena pro jogíny a zájemce o jógu. Ocenit ji mohou obzvláště lidé, kteří znají dílo mistra Květoslava Minaříka a zabývají se mystikou i v každodenní praxi.


...ké klíče. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Brixi Radim: - alembiq.inshop.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... > Mystické klíče-11% sleva. Kniha: Mystické klíče Autor: Radim Brix í. Autor se v tomto stručném mystickém spise zaměřuje na klíčové oblasti praxe integrální jógy. ... Mystické klíče - Brixi Radim - Autor se v tomto stručném mystickém spise zaměřuje na klí ... Kniha: Mystické klíče - Radim Brixí | Knihy.ABZ.cz ... . ... Mystické klíče - Brixi Radim - Autor se v tomto stručném mystickém spise zaměřuje na klíčové oblasti praxe integrální jógy. Vnímá je jako zásadní na cestě k opravdovému probuzení, jelikož právě to jsou ty důvody, které otevřely další řetězec mystický Mystické klíče. Radim Brixi • Powerprint (2020) 🌴 Máme na s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY