Umění přirozeného domova: Inspirativní nápady pro domácnost

Umění přirozeného domova: Inspirativní nápady pro domácnost - Rebecca Sullivanová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rebecca Sullivanová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění přirozeného domova: Inspirativní nápady pro domácnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění přirozeného domova: Inspirativní nápady pro domácnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rebecca Sullivanová. Číst Umění přirozeného domova: Inspirativní nápady pro domácnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnes si víc než kdy dřív ceníme zdraví a pohody a velký důraz klademe na slova „přírodní“ a „přirozený“. Pro mnohé z nás to ale začíná a končí u toho, co jíme a pijeme. Pokud však opravdu chceme dosáhnout přirozeného životního stylu a optimálního zdraví, je třeba zvolit ucelenější přístup. A o tom je tato kniha – přináší náměty a recepty na přírodní (a přirozené) produkty pro celý dům, od kuchyňské spíže po úklid skříněk, od vaší taštičky na kosmetiku po lékárničku (a dokonce i pár nápadů na výrobu úžasných přírodních nápojů).


... přirozeného domova Umění přirozeného domova Pevná bez přebalu lesklá ... 11 nejlepších obrázků z nástěnky Zimní tvoření | Nápady ... ... . EAN: 9788075494863 ... Inspirativní nápady pro domácnost : Druh sortimentu Kniha : Autor Rebecca Sullivanová : Překladatel ... Dům knihy.cz > Knihy > Životní styl > Umění přirozeného domova. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Umění přirozeného domova. Inspirativní nápady pro domácnost. SULLIVANOVÁ Rebecca. Info: Euromedia Group - Esence, 2017 (1.) - váz., 192 ... Domo do 486 bl levně | Mobilmania zboží ... . SULLIVANOVÁ Rebecca. Info: Euromedia Group - Esence, 2017 (1.) - váz., 192 str. Umění přirozeného domova: Inspirativní nápady pro domácnost Rebecca Sullivanová Nakladatel: Esence 2018 (inspirativní nápady pro domácnost) Předmětná hesla Domácnost Péče o zdraví ... Ke knize "Umění přirozeného domova" doporučujeme ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY