Život plný iluzí

Život plný iluzí - Katarína Gillerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Katarína Gillerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život plný iluzí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život plný iluzí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katarína Gillerová. Číst Život plný iluzí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Aneta má nepříjemné tušení, že v jejím manželství něco nehraje. Ráda by zjistila příčinu, ale musí zároveň řešit problémy v práci a těžko zvladatelnou pubertální dceru. Zničehonic dostane od staré známé pozvánku na sraz. Proč se má čtveřice kamarádek sejít po tolika letech? Zdá se, že všechny jsou šťastné. Realita ale není až tak růžová. Aneta postupně zjišťuje, že žije obklopená iluzemi, a stačí jeden malý otřes, aby se rozpadly na tisíc kousků.


... plný iluzí. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha Život plný iluzí | Knihy pre každého ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Život plný iluzí ... Je pondělí dopoledne a Helenin život se hroutí jako domeček z karet... A za měsíc tu ještě ke všemu ... 299 Kč 269 Kč 14 podob touhy. Marie Gray. Probuďte v sobě sv ... Život plný iluzí - a pravda vyplouvá na povrch ... ... ... A za měsíc tu ještě ke všemu ... 299 Kč 269 Kč 14 podob touhy. Marie Gray. Probuďte v sobě své skryté smyslné "já". 14 povídek plných nejtajnějších erotických fantazií a tou... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY