Velká cesta kilem za Čingischánem

Velká cesta kilem za Čingischánem - Daniel Urban | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Urban
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká cesta kilem za Čingischánem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká cesta kilem za Čingischánem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Urban. Číst Velká cesta kilem za Čingischánem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Škodou 100 do Mongolska a zpět! Manželé Urbanovi zase vyrazili na dlouhou cestu starým střepem. Škodou 100 z roku 1969. A na své dlouhé cestě si psali deník, aby ani jedna historka, ani jeden zážitek nezapadl. I vy se proto s nimi můžete vydat ze Strašína přes Pamír do Mongolska a nakonec do Prahy na Václavák. Sáhli si až na dno, projeli vyprahlou stepí ve 40stupňových vedrech, topili se v bahně, zapadali sněhem a málem zmrzli, vydrápali se do více než 4 600 metrů, jeli tam, kam si troufnou jen velká terénní auta, byli okradeni a bylo jim pomoženo. Několikrát byli na pokraji konce, ale nakonec všechny problémy vyřešili a podařilo se jim ve zdraví přijet domů.


...ožná je velká škoda, že knihu Velká cesta kilem za Čingischánem nemůžu porovnávat s jinými cestopisy ... Velká cesta kilem za Čingischánem levně, cena 224 Kč ... ... . Bohužel, tohle byl doopravdy můj první cestopis. Každopádně to mi nebrání knihu nějak ohodnotit. Na více jak tří stech stranách vcelku zajímavý příběh cesty jednoho starého auta a jeho posádky. Velká cesta kilem za Čingischánem. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580. Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Velká cesta kilem za Čingischánem. 13. Vafle Remont Šut šut. 14. kr ... Velká cesta kilem za Čingischánem - Daniel Urban | Knihy ... ... . Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Velká cesta kilem za Čingischánem. 13. Vafle Remont Šut šut. 14. krouhleno na 1 600) metrů nad mořem. Například jsme 1 500 metrů nad Sněžkou - naše skutečná výška je 3 100 ... Kniha Velká cesta kilem za Čingischánem Přidat komentář. BabaJa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY