Clařino tajemství

Clařino tajemství - Francoise Bourdinová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Francoise Bourdinová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Clařino tajemství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Clařino tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francoise Bourdinová. Číst Clařino tajemství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedné noci v červenci 1945 probudí Claru Morvanovou výstřel – její starší syn Édouard umírá. Clara tuší, co se přihodilo, ale připadá jí, že na pravdě tolik nezáleží. Především chce chránit své blízké, kteří jsou stále naživu – mladšího syna Charlese a vnoučata. Rozhodne se tedy mlčet a prohlásí Édouardovu smrt za sebevraždu. Charles bojoval ve válce a po návratu zjistil, že jeho milovaná žena Judith a jejich dcerka zemřely v koncentračním táboře. Od té doby je z něj jen stín bývalého veselého a pohledného muže. Clara si myslí, že musí zachovat strašné tajemství, ale netuší, že to je začátek velkého dramatu.


...Koupit eknihu. Jedné noci v červenci 1945 probudí Claru Morvanovou výstřel, který má za následek smrt jejího staršího syna Édouarda ... Clařino tajemství (Francoise Bourdin) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Clara tuší, co se tu stalo, ale rozhodne se, že důležitější než pravda, je chránit živé, svá vnoučata a především mladšího syna Charlese, a tak se rozhodne mlčet a prohlásit Édouardovu smrt za sebevraždu. Jedné noci v červenci 1945 probudí Claru Morvanovou výstřel - její starší syn Édouard umírá. Clara tuší, co se přihodilo, ale připadá jí, že na pravdě tolik nezáleží. Především chce chránit své blízké, kteří jsou s ... E-kniha: Clařino tajemství - Francoise Bourdinová | Knihy ... ... . Clara tuší, co se přihodilo, ale připadá jí, že na pravdě tolik nezáleží. Především chce chránit své blízké, kteří jsou stále naživu - mladšího syna Charlese Clařino tajemství Autor: Bourdinová, Francoise Nakladatel: Motto EAN: 9788026706816 ISBN: 978-80-267-068...SOUVISEJÍCÍ KNIHY