Dívka, která nemluvila

Dívka, která nemluvila - Krisztina Tóthová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Krisztina Tóthová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka, která nemluvila.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dívka, která nemluvila ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Krisztina Tóthová. Číst Dívka, která nemluvila Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zarážející a láskyplná pohádka ve třech dějstvích vypráví o dívce, která se narodila strádajícím lesním lidem a zůstala opuštěná. Naštěstí ji v lese najdou vesničané a přijmou ji za vlastní. Dívka roste do krásy, je milá, zdravá a šikovná – jenže nemluví. Netuší, že v lese žijí její sestry, netuší, že tam někde bloudí její původní rodina. Až se jednoho dne vydá na cestu rozpomínání…Krisztina Tóthová vypráví jazykem lidových pohádek příběh, při němž se člověku tají dech. Příběh o zavrženosti a adopci, o odpouštění a smíření se s minulostí, o možnosti pobývání ve dvou světech a v neposlední řadě o hledání a nalézání identity.Upřímná a odvážná kniha, která osloví dětského i dospělého čtenáře.


...isztina: Dívka, která nemluvila Křehký příběh z pera maďarské básnířky a prozaičky Krisztiny Tóthové provede dětské čtenáře po magických stezkách lesů a jasných prostorech hvězdného nebe, ztracené duše pak po těchto cestách může zavést zpět domů ... Dívka, která nemluvila | KNIHCENTRUM.cz ... . Krisztina Tóthová / Dívka, která nemluvila. Zarážející a láskyplná pohádka ve třech dějstvích vypráví o dívce, která se narodila strádajícím lesním lidem a zůstala opuštěná. Naštěstí ji v lese najdou vesničané a přijmou ji za vlastní. Dívka roste do krásy, je milá, zdravá a šikovná - jenže nemluví. Dívka, která nemluvila Krisztina Tóthová. Zarážející a láskyplná pohádka ve třech dějstvích vypráví o dívce, která se n ... Dívka, která nemluvila - Krisztina Tóth | Databáze knih ... . Naštěstí ji v lese najdou vesničané a přijmou ji za vlastní. Dívka roste do krásy, je milá, zdravá a šikovná - jenže nemluví. Dívka, která nemluvila Krisztina Tóthová. Zarážející a láskyplná pohádka ve třech dějstvích vypráví o dívce, která se narodila strádajícím lesním lidem a zůstala opuštěná. Naštěstí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY