Dvousetletá pustina: Dějiny starší americké dramatiky

Dvousetletá pustina: Dějiny starší americké dramatiky - Tomáš Kačer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Kačer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvousetletá pustina: Dějiny starší americké dramatiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvousetletá pustina: Dějiny starší americké dramatiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Kačer. Číst Dvousetletá pustina: Dějiny starší americké dramatiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace představuje první české přehledové dějiny dramatického žánru ve Spojených státech amerických od jeho úplných začátků v polovině 17. století do roku 1916. Nejvýznamnější směry a díla začleňuje do kontextu uměleckých, divadelních a společensko-politických změn, jež měly na konkrétní dobovou tvorbu přímý vliv. Kniha je strukturována do dvou oddílů. První představuje přehledově výkladovou část členěnou podle dějinných etap vývoje staršího amerického dramatu, druhý oddíl sestává z překladů ukázek reprezentativních děl tohoto období. Čtenář tak má k dispozici nejen přehledové dějiny vývoje poněkud opomíjeného žánru, ale rovněž antologii, která prostřednictvím ukázkových textů tento vývoj dokumentuje.


...e představuje první české přehledové dějiny dramatického žánru ve Spojených státech amerických od jeho úplných začátků v polovině 17 ... Autor - Kačer - Tomáš Kačer | Knihy.ABZ.cz ... . století do roku 1916. Kniha: Dvousetletá pustina -- Dějiny starší americké dramatiky - Tomáš Kačer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... (dějiny starší americké dramatiky) Předmětná hesla Americké drama - 17.-20. stolet ... Prezentace knihy: "Dvousetletá pustina: Dějiny starší americké dramatiky" V rámci prezentace Dvousetleté pustiny její autor p ... Dvousetletá pustina - Tomáš Kačer - za 15,79 € | Vydavatel.sk ... .-20. stolet ... Prezentace knihy: "Dvousetletá pustina: Dějiny starší americké dramatiky" V rámci prezentace Dvousetleté pustiny její autor přednese krátkou přednášku na téma „Americká literární válka o nezávislost", v níž publiku p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY