Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl)

Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl) - Vlastimil Vondruška | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl).pdf


Chcete si knihu přečíst?Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha navazuje na úspěšnou sbírku povídek Krev na lopuchu a skládá se ze dvou částí. V té první je osm příběhů, v nichž jako hlavní vyšetřovatel vystupuje Oldřich z Chlumu a jeho pomocníci panoš Ota a velitel Diviš, ale také jeho manželka Ludmila z Vartemberka. Všechny příběhy nesou pečeť originálního myšlení Oldřicha z Chlumu, který se snaží nejen potrestat zločince, ale současně hledá opravdovou a nefalšovanou spravedlnost. To samozřejmě vede často k nečekanému rozuzlení příběhů. Druhá část knihy obsahuju deset středověkých soudniček, inspirovaných skutečnými zločiny.


... kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2 ... Krev na kapradí - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... .díl) Vlastimil Vondruška Nakladatel: MOBA 2018 Kniha: Krev na kapradí -- Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl) - Vlastimil Vondruška Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl) Vlastimil Vondruška Nakladatel: MOBA 2012 Krev na kapradí . 13,58 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Krev n ... Krev na kapradí: Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké ... ... . 13,58 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Krev na kapradí Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky (2.díl) Vlastimil Vondruška; Vlastimil Vondruška . 4,6 . Sledovať autora ... Příběhy Oldřicha z Chlumu a středověké soudničky. Edícia Historické krimi. Krátké a jednoduché detektivní příběhy, které ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY