Kronika Pickwickova klubu

Kronika Pickwickova klubu - Charles Dickens | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charles Dickens
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kronika Pickwickova klubu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kronika Pickwickova klubu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charles Dickens. Číst Kronika Pickwickova klubu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kronika Pickwickova klubu měla být na začátku jen doprovodným textem k obrázkovému seriálu. Ale nakonec všechno bylo jinak. Světoznámé humoristické dílo Charlese Dickense o příbězích pana Pickwicka a jeho přátel se rozrostlo do opravdu impozantních rozměrů. Je plné zvláštních zápletek, neobvyklých příběhů z cest dostavníkem po Anglii, dobrodružství a dokonce dojde i na finanční problémy, které může vyřešit jen vězení pro dlužníky. Přitom kniha není jen rozverným čtením a mudrováním o životě, čtenář v ní může najít věrný a dosti kritický obraz tehdejší britské společnosti.


... Pickwickova klubu, staršími názvy Pickwickovci: Pozůstalé listiny klubu Pickwickova, Klub Pickwickův, Klub Pickwicků nebo jen Pickwickovci (anglicky The Posthumous Papers of the Pickwick Club či The Pickwick Papers) je první román anglického spisovatele Charlese Dickense (1812-1870) a jedno ze základních děl světové humoristické literatury ... Kronika Pickwickova klubu - Charles Dickens od 204 Kč ... ... . Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Kronika Pickwickova klubu (Charles Dickens) - KRÁTCE O AUTOROVI: • anglický romanopisec, povídkář a publicista • narodil se v Portsmouthu • klasik anglického realismu 19. století s hlubokým sociálním... English: The Posthumous Papers of the Pickwick Club (also known as The Pickwick Papers) is the first novel by Charles Dickens.After the publication, the widow of the illustrator Robert Se ... Kronika Pickwickova klubu - Charles Dickens | Knihy Dobrovský ... . století s hlubokým sociálním... English: The Posthumous Papers of the Pickwick Club (also known as The Pickwick Papers) is the first novel by Charles Dickens.After the publication, the widow of the illustrator Robert Se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY