Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1.

Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1. - Miloslav Švandrlík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Švandrlík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Švandrlík. Číst Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo by neznal žáky Kopyta a Mňouka, dvojici raubířů, detektivů i statečných hrdinů z malého posázavského městečka. Svým důvtipem a fantazií občas zavaří nejen sobě, ale i svým sousedům, učiteli Pěničkovi i nadporučíku a později kapitánu Ošmerovi. Do nejednoho vyšetřování vtáhnou také kastelána Štětku nebo hajného Breburdu. Přes všechny své velkolepé patálie a rozbitá kolena jsou Kopyto s Mňoukem vždy na stopě pořádnému dobrodružství.


...dy žáků Kopyta a Mňouka jsou jedny z nejoblíbenějších knih mého dětství, moje srdcovka ... Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 2CD | Knihy.ABZ.cz ... . Četla jsem teda to první vydání z roku 91, které není tak tlusté, ale s chutí se pustím i do dalších jejich dobrodružství :-). Doporučuji malým i velkým čtenářům :-). NEUVĚŘITELNÉ PŘÍHODY ŽÁKŮ KOPYTA A MŇOUKA. Sňatkový podvodník, kterou asi původně neschválili s ohledem na mravní bezúhonnost dětí. Kdo ví. Avšak ještě nezletilá Jindra Benecká se tu takřka stane pražskou lehkou ženou. ... Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka ... . Kdo ví. Avšak ještě nezletilá Jindra Benecká se tu takřka stane pražskou lehkou ženou. Kniha Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka byla poprvé vydána v roce 1973 a jejím autorem je Miloslav Švandrlík.Kniha je doplněna obrázky od Jiřího Wintera Neprakty.Knížka má 71 stran, na nichž prožívá tato nerozlučná dvojice různá dobrodr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY