Hluboká modř moře

Hluboká modř moře - Marie Lamballe | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Lamballe
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hluboká modř moře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hluboká modř moře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Lamballe. Číst Hluboká modř moře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když Kateřina najde na půdě v domě svých rodičů desky s akvarely, je fascinována. Zobrazují malebnou krajinu, sytě modré moře a nostalgicky působící sídlo uprostřed nádherné zahrady. Touží zjistit, kde se tohle magické místo nachází a jak se obrazy dostaly do vlastnictví její rodiny. Pátrání zavede Kateřinu do Bretaně, kde objeví lety zchátralý zámeček ze svých obrazů. Panství patří Ewanovi, atraktivnímu Bretaňci, který se zprvu dívá na Kateřininu zvědavost skepticky, ale nakonec i on propadne kouzlu obrazů a oba se ponoří do pátrání po minulých majitelích zámečku a po jeho historii. Postupně přicházejí na stopu temného tajemství… Stejně jako v předchozí autorčině knize Hortenziová zahrada se na pozadí dech beroucích kulis Bretaně odvíjí dramatický příběh plný romantiky.


...luboká modř moře Přidat komentář. LaBobule ... Hluboká modř moře - dramatický příběh plný lásky a ... ... . 1 16. května. Jednim slovem wau. S chuti jsem hltala cely zivot Margot, byl odvazny,smutny, neuveritelny. ... Hledáte Hluboká modř moře od Lamballe Marie? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Hluboká modř moře. Celkové hodnocení ... Zobrazují malebnou krajinu, sytě modré moře a nostalgicky působící sídlo uprostřed nádherné zahrady. Touží zjistit, kde se tohle magické místo ... Hluboká modř moře Euromedia Group, a.s. ... . Touží zjistit, kde se tohle magické místo nachází a jak se obrazy dostaly do vlastnictví její rodiny. Pátrání zavede Kateřinu do Bretaně, kde objeví lety zchátralý ... Hluboká modř moře Autor: Lamballe, Marie Nakladatel: Brána EAN: 9788076179882 ISBN: 978-80-7617-988-2 Originál: Das tiefe Blau des Meeres Překlad: Broučková, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 560 stran, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY