Na dně rozednění

Na dně rozednění - Aleš Misař | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Misař
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na dně rozednění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na dně rozednění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Misař. Číst Na dně rozednění Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Nad verši Aleše Misaře (i nad jeho překlady veršů – např. R. M. Rilkeho) si uvědomíte známou pravdu: Umění je jen dobré. Špatné není umění. Z Alešova rodného Labe v Nymburce tryská jeho inspirace z duše a srdce. Toto je pátá sbírka mladého básníka: NA DNĚ ROZEDNĚNÍ. Oblé číslo pět zpívá o lásce. O té opěvané, prévertovské, i té skutečné, ortenovské lásce „dokud nás smrt nerozkrojí“. Básník však nedrásá své vlastní ego až na dřeň nitra a vnitřností. Netýrá se masochistickým smutkem a nejitří své rány – jak tomu dnes často bývá u lásky pro lásku. Nevyčítá. Svou Múzu a dámu svého srdce umí oslovit tváří v tvář, z očí do očí. Je lyrikem duše, srdce i těla.“ (Výňatek z doslovu básnířky Jarmily Hannah Čermákové)


... dně rozednění: Aleš Misař. Básnická sbírka Na dně rozednění obsahuje verše, které Aleš Misař napsal mezi lety 2011 a 2016 ... Aleš Misař: Radost z tvorby je jako opiát - Nymburský deník ... . I když vznikala v poměrně rozsáhlém časovém období, je její obsah konzistentní a jednotlivé oddíly zahrnují verše tematicky dobře rozlišitelné. Na dně rozednění autor: Misař Aleš dopor. cena: 143 Kč naše cena: 120Kč Toto je pátá sbírka mladého básníka: NA DNĚ ROZEDNĚNÍ. Oblé číslo pět zpívá o lásce. O té opěvané, prévertovské, i té skutečné, ortenovské lásce „dokud nás smrt nerozkroj ... Na dně rozednění - Aleš Misař — Kniha.cz ... . Oblé číslo pět zpívá o lásce. O té opěvané, prévertovské, i té skutečné, ortenovské lásce „dokud nás smrt nerozkrojí". Básník však nedrásá své vlastní ego až na dřeň nitra a vnitřností. Toto je pátá sbírka mladého básníka: NA DNĚ ROZEDNĚNÍ. Oblé číslo pět zpívá o lásce. O té op...SOUVISEJÍCÍ KNIHY