Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů

Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů - Dominik Nischwitz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dominik Nischwitz
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Nischwitz. Číst Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako deprese, cukrovka, alergie a kardiovaskulární choroby mají svůj původ právě zde. Kdo chce žít zdravěji a být fit, neměl by zanedbávat péči o ústní dutinu. Mnohá opatření z praxe zubního lékařství se znovu prověřují. Čištění zubů už totiž dávno není nejlepší ochrana před kazy a u každého kazu se nemusí hned vrtat. U jiných problémů by se ale mělo jednat: Odstraněné zuby moudrosti často ještě po mnoha letech způsobují nepozorovatelně potíže a ošetření zubního kořene by se mělo přinejmenším velmi podrobně prodiskutovat. V této knize se dozvíte, nač je třeba dbát, když se odstraňují amalgamové plomby, a proč by kovy měly ze zubního lékařství úplně vymizet. Biologické zubní lékařství představuje revoluci v akademické medicíně. Podle zásady „Ústa jsou zrcadlem zdraví“ se podrobně zaměřuje na základní principy nervového a imunitního systému a na biochemii, přičemž navozuje souvislosti mezi onemocněním ústní dutiny a v současnosti velmi rozšířenými chronickými nemocemi v ostatních částech těla. Ústa se tedy už nenahlížejí a neošetřují izolovaně, nýbrž jako hlavní oblast pro celkové zdraví člověka. Knihu doplňují stravovací doporučení, tipy na péči a udržování zdravých zubů a důležité odkazy pro návštěvu u zubního lékaře.


... dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře ... Jak si zachovat zdravé zuby :-) - YouTube ... . Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nov ... Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů. Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí ... Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů - Dominik Nischwitz | Databáze knih Kniha: Jak na zdravé zuby - Biolé ... Pět potravin, díky nimž budou vaše zuby zdravé - iDNES.cz ... ... Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů - Dominik Nischwitz | Databáze knih Kniha: Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů - Dominik Nischwitz. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací dob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY