James Bond 2: Fantom

James Bond 2: Fantom - Warren Ellis, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Warren Ellis,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
James Bond 2: Fantom.pdf


Chcete si knihu přečíst?James Bond 2: Fantom ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Warren Ellis,. Číst James Bond 2: Fantom Online je nyní tak snadné!

POPIS


V druhém příběhu se James Bond ocitá v pasti ve městě Los Angeles, kde spolu sdalší agentkou MI6 musí čelit útoku jedné zpravodajské služby (a dost možná i více než jedné), která by je ráda viděla v márnici s visačkou na palci. Situace se nezlepší ani s jejich návratem do Británie. Mrtvých přibývá a záhadní fantomové vystupují z mlžného oparu vysoké politiky... Autory jsou legendární scenárista Warren Ellis (Transmetropolitan) a kreslíř Jason Masters (Strážci galaxie).


...nd titkos, múltjára utaló üzenetet kap, aminek nyomán nyomozni kezd egy titokzatos, sokak által már el is feledett szervezet után ... James Bond: 007 Spectre - A Fantom visszatér online film ... . Amíg M politikai harcokat vív, hogy életben ... Directed by Sam Mendes. With Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes. A cryptic message from James Bond's past sends him on a trail to uncover the existence of a sinister organisation named SPECTRE. With a new threat dawning, Bond learns the terrible truth about the author of all his pain in his most recent missions. Všechny inform ... James Bond 2 - Fantom - Ellis Warren, Masters Jason, od ... ... . With a new threat dawning, Bond learns the terrible truth about the author of all his pain in his most recent missions. Všechny informace o produktu Komiks James Bond 2 - Fantom - Warren Ellis, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze James Bond 2 - Fantom - Warren Ellis. Fatima Blush (also known as Number Twelve) was a fictional SPEC...SOUVISEJÍCÍ KNIHY