PHP 7 – Praktický průvodce nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web

PHP 7 – Praktický průvodce nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web - David Sklar | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Sklar
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
PHP 7 – Praktický průvodce nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web.pdf


Chcete si knihu přečíst?PHP 7 – Praktický průvodce nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Sklar. Číst PHP 7 – Praktický průvodce nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nudné weby jsou statické. Zajímavé weby jsou dynamické. Pokud chcete začít pracovat s PHP, nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web, tato kniha je určena právě vám. Její autor, David Sklar, vás provede všemi aspekty PHP, které jsou nezbytné k tomu, abyste mohli začít budovat dynamické webové stránky. Prozkoumáním funkcionalit a vylepšení obsažených v PHP 7 se dozvíte, jak například pracovat s webovými servery, databázemi a webovými službami. Na konci většiny kapitol pak naleznete praktická cvičení, která vám umožní otestovat si, jak moc dobře jste pochopili právě probíranou látku.


...hcete začít pracovat s PHP, nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web, tato kniha je určena právě vám ... PHP 7 David Sklar | Knihkupectví Daniela ... . Její autor, David Sklar, vás provede všemi aspekty PHP, které jsou nezbytné k tomu, abyste mohli začít budovat dynamické webové stránky. Kniha: PHP 7 - Praktický průvodce nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web - David Sklar. ... Pokud chcete začít pracovat s PHP, nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web, tato kniha je určena právě vám. Její autor, David Sklar, vás provede všemi aspekty PHP, které jsou nezbytné k tomu, abyste mohli ... PHP 7 Auto ... Program na web kamery | Sleviste.cz ... . Její autor, David Sklar, vás provede všemi aspekty PHP, které jsou nezbytné k tomu, abyste mohli ... PHP 7 Autor David Sklar. Nudné weby jsou statické. Zajímavé weby jsou dynamické. Pokud chcete začít pracovat s PHP, nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web, tato kniha je určena právě vám. Pokud chcete začít pracovat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY