Šťastně až do smrti

Šťastně až do smrti - Anna Ekbergová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Ekbergová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťastně až do smrti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šťastně až do smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Ekbergová. Číst Šťastně až do smrti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý thriller o úkladné, dokonale naplánované vraždě. Dramatický příběh o majetnictví ve vztahu, o vášni, sexu a tajemstvích druhých. Pravdivá sonda do manželství, kde je i přes vnější dojem vše nakřivo. Christian a Leonora. Manželé kolem padesátky, přes dvacet let spolu. Měli by být šťastní. Mají všechno: peníze, krásný dům i společenské postavení. Zákeřná nemoc jejich osmnáctiletého syna, která je stála spoustu sil, je konečně na ústupu a před nimi se otevírá světlá budoucnost. Nebo snad ne? Jednou v noci Christian dostává SMS, a když odmítne Leonoře zprávu ukázat, vzbudí v ní podezření. Na Christianově pracovním večírku se její podezření potvrdí. Přistihne manžela při sexu skolegyní, mladou architektkou Zenií. Později Christiana konfrontuje, ten vše zapírá a je rozhodnutý ji opustit. Leonora se s tím nechce smířit, vydírá Christiana kvůli finančnímu podvodu a nutí ho zůstat v manželství. V bezvýchodné situaci se Christian rozhodne, že se musí ženy zbavit. Počká si na Leonoru ve firemní dodávce na silnici v lese, kam chodí běhat, a srazí ji. Vrátí se domů, nalije si drink a vtom se objeví Leonora. Co to vlastně udělal?


...ťastně až do smrti Přidat komentář ... Šťastně až do smrti - Anna Ekbergová | Knihy Dobrovský ... . ddkk. 15 02. května. Tentokrát autoři zvolili trochu jiný koncept - zločin se vlastně vůbec nevyšetřuje. ... Přečti popisek a dostaneš imaginární sušenku V LPS světě uběhlo od Vánoc už 8 měsíců a Juliet jede poprvé do Aikkovy země. Do této doby jezdil Aikka vždy za ni. Kvůli pomluvám ... A žila sama šťastně až do smrti. Párování přeceňujeme, říká psycholog. ... Od mala nám vštěpují, že jedin ... A žili spolu šťastně až do smrti (seminář o manželství ... ... . ... Od mala nám vštěpují, že jediný správný happy end je a žili spolu až do smrti. Že plnohodnotnými se staneme až v páru, že právě k tomu musí naše životy nutně směřovat, jinak nikdy nechytíme bájnou mušku zlatou - tedy štěstí. ... 50+ videos Play all Mix - Poet - Šťastně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY