Buďte šťastnější rodič s NLP

Buďte šťastnější rodič s NLP - Judy Bartkowiak | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Judy Bartkowiak
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Buďte šťastnější rodič s NLP.pdf


Chcete si knihu přečíst?Buďte šťastnější rodič s NLP ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Judy Bartkowiak. Číst Buďte šťastnější rodič s NLP Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jste utrápený a vyčerpaný rodič? Používání prověřených technik NLP vám může pomoci cítit se sebejistě a rozhodně a vychovat tak šťastné a sebevědomé dítě. Tato kniha využívá ty nejnovější koučovací techniky, které vám pomohou řešit problémy v oblasti, ve které máte nedostatek sebedůvěry, a zároveň vám ukáže, jak komunikovat se svým dítětem, jak ho podporovat ve složitých situacích a jak mu pomoci vyrůst v zdravého, všestranného dospělého.


...Buďte šťastnější rodič s NLP - Judy Bartkowiak Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Literatura jak vychovat dite | Sleviste.cz ... . Buďte šťastnější rodič s NLP Judy Bartkowiak Nakladatel: D.T. Studio 2018 Buďte šťastnější rodič s NLP (2018) Autor: Bartkowiak Judy Vydavateľstvo: D.T.Studio. Bežná cena knihy: 16,01 € Naša cena: 15,21 € (zľava 5 %) máme posledný kus, posielame do 24 hodín ... Buďte šťastnější rodič s NLP . Judy Bartkowiak; Judy Bartkowiak . 0,0 . Sledovať autora . Spoločenské vedy. Všet ... Buďte šťastnější rodič s NLP - Judy Bartkowiak | Knihy.ABZ.cz ... .T.Studio. Bežná cena knihy: 16,01 € Naša cena: 15,21 € (zľava 5 %) máme posledný kus, posielame do 24 hodín ... Buďte šťastnější rodič s NLP . Judy Bartkowiak; Judy Bartkowiak . 0,0 . Sledovať autora . Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . D.T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY