Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost: Cesta ke zdravému sebevědomí

Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost: Cesta ke zdravému sebevědomí - Nina Deissler | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nina Deissler
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost: Cesta ke zdravému sebevědomí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost: Cesta ke zdravému sebevědomí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nina Deissler. Číst Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost: Cesta ke zdravému sebevědomí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jste ostýchaví, zdrženliví, introvertní nebo zkrátka jen tiší? Na tom není nic špatného, pokud vám vaše stydlivost není na překážku. V opačném případě je to důvod ke změně. Stud má totiž mnoho podob, které přinášejí problémy v řadě životních situací. Možná si kvůli stydlivosti dokonce ani netroufáte dělat v životě to, po čem skutečně toužíte.   Úspěšná autorka Nina Deisslerová vám prostřednictvím tohoto praktického knižního průvodce podává pomocnou ruku: Zjistíte, jak stud vzniká a jak ho můžete „odzbrojit“. Vyzkoušíte si řadu cvičení, která vám pomohou pochopit vaše vlastní reakce. Dozvíte se, jak překonat zábrany a zbavit se pochybností o sobě. Získáte tipy a rady, jak se chovat v situacích, které vám dosud dělaly problémy. Krok za krokem se naučíte vnímat nezvyklé věci jako normální.   Nemusí se z vás stát hluční extroverti, abyste si mohli začít užívat výhody světa, ve kterém zdánlivě platí zákon silnějšího. Stačí, když si dodáte odvahu. Tato knížka vám ji dodá a ukáže vám cestu, jak svou stydlivost překonat a dosahovat v životě čím dál odvážnějších cílů.


...: Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost -- Cesta ke zdravému sebevědomí - Nina Deissler Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost - Cesta ke ... ... . Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost: Cesta ke zdravému sebevědomí. Nina Deissler ... Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost Autor: Deissler, Nina Nakladatel: Grada EAN: 9788027128952 ISBN: 978-80-271-2895-2 Originál: Nie mehr schüchtern! Wie Sie Schüchternheit übewinden, Selbstvertrauen gewinnen und Ihre innere Stärke ... Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost Nemusí se z vás stát hluční extroverti, abyste si mohli začít užívat výhody světa, ve kterém zdánlivě ... Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost -- Cesta ke ... ... ... Jak překonat stydlivost, ostych a nesmělost Nemusí se z vás stát hluční extroverti, abyste si mohli začít užívat výhody světa, ve kterém zdánlivě platí zákon silnějšího. Stačí, když si dodáte odvahu. Tato... Jak př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY