Motivační rozhovory ve škole

Motivační rozhovory ve škole - Sebastian G. Kaplan, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sebastian G. Kaplan,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Motivační rozhovory ve škole.pdf


Chcete si knihu přečíst?Motivační rozhovory ve škole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sebastian G. Kaplan,. Číst Motivační rozhovory ve škole Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praktický průvodce osvědčenou metodou motivačních rozhovorů. Kniha ukazuje, jak využívat každodenní interakci s žáky a studenty jako příležitost ke změně. Autoři popisují dovednosti a strategie v podobě krátkých konverzací o problémech s chováním, učením či ve vztazích se spolužáky včetně šikany a problémových žáků a studentů. Konkrétní příklady rozhovorů z praxe názorně ukazují, co v komunikaci s žáky (i jejich rodiči) říkat, a co ne, s cílem podpořit přímé řešení problémů a osobní rozvoj. Kniha obsahuje cvičení a otázky k zamyšlení.


...knize Motivační rozhovory ve škole se pouští do tématu komunikace - co dětem ve škole říkáme a jak jim to říkáme ... Motivační rozhovory ve škole od 295 Kč - Heureka.cz ... . Lepší známky, méně pozdních příchodů, méně problémového chování nebo prostě větší spokojenost ve škole - zde všude je prostor pro motivační rozhovory. Nová kniha o motivačních rozhovorech - Motivační rozhovory ve škole (Portál, 2017) V nakladatelství Portál právě vyšla kniha Motivační rozhovory ve škole. Jde o překlad z angličtiny, spoluautorem knihy je jeden ze zakladatelů této metody, Stephen Rollnick. Motivační rozhov ... Motivační rozhovory ... . Jde o překlad z angličtiny, spoluautorem knihy je jeden ze zakladatelů této metody, Stephen Rollnick. Motivační rozhovory ve škole AKTUALITY | 27. 11. 2017 ... učitelé a další pracovníci ve škole (ale kniha je určena i rodičům) mohli vynakládat méně námahy a měli větší radost ze života i z učení. Hlavním ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY