V Lesní zemi: Matematika hrou 1.- 2. třída

V Lesní zemi: Matematika hrou 1.- 2. třída - Linda Bertola | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Linda Bertola
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V Lesní zemi: Matematika hrou 1.- 2. třída.pdf


Chcete si knihu přečíst?V Lesní zemi: Matematika hrou 1.- 2. třída ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda Bertola. Číst V Lesní zemi: Matematika hrou 1.- 2. třída Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učení matematiky může být pro děti zábavou! Ilustrovaný pracovní sešit pro děti 1. a 2. třídy, plný her, aktivit a poutavých příběhů, připravila pedagožka a odbornice na učení hrou. Děti se nakonec s úsměvem na tváři seznámí s nejdůležitějšími matematickými pojmy. Naučí se čtení a porovnání počtu od 10 do 20, metodu seskupování do desítek, intuitivní porozumění počtu až do 100, metodu sčítání, odčítání a násobení formou opakovaného sčítání, seznámí se se strategií ústního počítání a vyzkouší si logické hádanky. Sešit využijí děti doma, ale můžou se do úkolů pustit i ve škole s kamarády.


...matematiky může být pro děti zábavou! Ilustrovaný pracovní sešit pro děti 1 ... Bertola Linda: 1.-2. třída. V Lesní zemi | MALL.CZ ... . a 2. třídy, plný her, aktivit a poutavých příběhů, připravila pedagožka a odbornice na učení hrou. Děti se nakonec s úsměvem na tváři seznámí s nejdůležitějšími... V Lesní zemi Matematika hrou 1.- 2. třída. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášen ... Matematika 2 trida | Sleviste.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... V Lesní zemi. Matematika hrou 1.- 2. třída - Linda Bertola . Učení matematiky může být pro děti zábavou! Ilustrovaný pracovní sešit pro děti 1. a 2. třídy, plný her, aktivit a poutavých příběhů, připravila pedagožka ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY