Zlé kartičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet

Zlé kartičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet - Žofia Sard | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Žofia Sard
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlé kartičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlé kartičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Žofia Sard. Číst Zlé kartičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poznejte temnější půlku sebe sama a staňte se celistvou osobností. V průběhu života se učíme některá svá přání potlačovat. Tato přání se později vyvíjí v tzv. špatné či přesněji nežádoucí vlastnosti. Původně na nich nic zlého nebylo, ale tím, že jsme je zavrhli a zatlačili do nevědomí, se staly našimi démony. Psychologicky řečeno: naším stínem. Chceme-li žít dynamicky a mít pocit naplnění, střetáváme se stínem, jdeme mu vstříc a snažíme se jeho prvky přijmout do sebe, tedy si je uvědomit. Stín v sobě skrývá mnoho sil, které jsou v nevědomí obtížně nedosažitelné. Stínové vlastnosti, jejich pochopení a případné přetvoření, jsou čímsi jako duchovní stravou bohatou na výživu. Konfrontace se stínem je vždycky konfrontací ustálených hodnot s hodnotami odlišnými, které jsme doposud nebyli schopni přijmout. Jde tedy o obtížné životní situace, o takové, kterým bychom se v zájmu pohodlí radši vyhnuli, neboť se cítíme ohroženi. S přijetím stínu se vyvíjí naše já, stáváme se úplnějšími a lepšími.


...tičky: Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet ... Nakladatelství Spiral Energy | Knihy.ABZ.cz ... . Žofia Sard Nakladatel: ... Zlé kartičky Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet. Přidat recenzi ... 1× kniha, 1× sada karet, brožovaná, česky Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet. SARD Žofia. Info: Spiral Energy, 2019 - brož. Ilustr. Ž. Sard EAN: 9788086954271 Zlé kartičky. Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet - Žofia Sard . Poznejte temnější půlku sebe sama a staňte se celi ... Zle karticky otevrte pandorinu skrinku levně | Mobilmania ... ... . Poznejte temnější půlku sebe sama a staňte se celistvou osobností. E-kniha (3) Sada karet (3) Pouzdro (1) Z kategorií ... Zlé kartičky Otevřte Pandořinu skříňku - kniha + 44 karet Žofia Sard / Spi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY