Každé srdce je bránou

Každé srdce je bránou - Seanan McGuireová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Seanan McGuireová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Každé srdce je bránou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Každé srdce je bránou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Seanan McGuireová. Číst Každé srdce je bránou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zazvonil zvonec... a co se dělo pak?Děti za správných podmínek vždycky mizely: proklouzly stínem pod postelí nebo šatníkem, propadly se králičí norou a vynořily se… jinde. Ale kouzelné světy nemají pro ty, co se už nehodí, pochopení. Nancy se kdysi zatoulala, ale teď už je zpátky. A neustále hledá způsob, jak se vrátit zpátky do svého světa. Její příjezd do Domova slečny Westové znamená změnu: za rohem číhá temnota a jen ona a její spolužáci mohou zjistit, co se vlastně děje. Bez ohledu na cenu, jakou budou muset zaplatit.


...rdce je bránou, má skvělou myšlenku. Hned v úvodu se noříme do příběhu, o kterém vlastně vůbec nic nevíte a tápete stejně jako hlavní hrdinka ... Každé srdce je bránou | Chrudimka.cz ... . Styl vyprávění a psaní není nijak náročný, čte se to rychle, ale bohužel se tam podstatnou část vůbec nic neděje, a když už se něco začíná dít, tak je to jen na pár stránkách a následuje konec. Název: Každé srdce je bránou Autor: McGuireová, Seanan Nakladatel: CooBoo EAN: 9788075449450 ISBN: 978-80-7544-945- Originál: Every Heart a Doorway Překlad: Medková, Karolina Popis: 1× kniha, vázaná, 168 stran, česky Databazeknih.cz - Seanan McGuireová - Každé srdce je bráno 02.02.2020 „Tahle kniha je absolutně nesrovnatelná s ostatními fantasy na trhu. Někdo by mohl říci, ... Každé srdce je bránou (Seanan McGuire) | Detail knihy ... ... .cz - Seanan McGuireová - Každé srdce je bráno 02.02.2020 „Tahle kniha je absolutně nesrovnatelná s ostatními fantasy na trhu. Někdo by mohl říci, že jde o hodně zvl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY